Wpis z mikrobloga

Bawcie się tak dalej, wykopki. Wykopujcie kretyńskie pierdoły o LGBT, głosujcie na homofobicznych polityków, powtarzajcie debilizmy o tym, że najgorsze zuo to przeszkolenia nauczycieli w działaniach antydyskryminacyjnych.

Nie jesteście niestety wyjątkiem, szczujecie wraz ze znacznie większym gronem polityków, biskupów i mediów. A dzieci się zabijają.

https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,26350132,12-letnia-dziewczynka-popelnila-samobojstwo-nauczyciel-uczniowie.html

#samobojstwo #lgbt
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dowód dałem - jeśli nie odpowiada Ci język artykułu, wpisz w Google "Evelyn Hooker" i poszukaj informacji, nie ma powodu żebym ja to robił, bo to twój kaprys. Na 2+2? Nie bardzo.


@ziumbalapl: wymieniamy wiadomości po polsku, czy po angielsku? Wydaje mi się, że po polsku więc proszę o takie dowody. Nie będę marnował czasu na szukanie polskiego źródła. Dlaczego na 2+2 nie potrzebujesz dowodów?

Zaraz, Ty rozumiesz w ogóle o czym piszemy? Mówimy o kwestii tego czy homoseksualizm jest chorobą czy nie, a to wymaga badań. Jedno, kluczowe dla tej kwestii wstawiłem. Jeśli to za mało, tutaj jest o wiele
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Nie chce mi się wklejać obszernych opisów. Odwiedź wikipedię. Wrzuciłem Ci parę urywków, które dowodzą, że ze względu presji społeczeństwa zmieniono podejście do homoseksualizmu.
Dodatkowo udowodniłem, że istnieją badania, które uważają homoseksualizm za chorobę/zaburzenie.
  • Odpowiedz
@Reiter:

Wrzuciłem Ci parę urywków, które dowodzą, że ze względu presji społeczeństwa zmieniono podejście do homoseksualizmu.


Oczywiście, że dzieki niej zmieniono - nie ma bowiem powodu, by był inny. Badania dowodzą (jedno wrzuciłem w poprzednim komentarzu), że nie powinno się klasyfikować homoseksualizmu jako parafilii. Nie powoduje też psycho i fizjopatologii. Presja więc była słuszna, bez presji byłoby tak jak dawniej, homoseksualizm byłby piętnowany. Największy udział w tym miały jednak badania
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Badania przedstawiłem. Złośliwości o ślepocie i wysrywie nie są potrzebne, ale rozumiem... zestresowałeś się.

Te badania są przeprowadzane pod tezę, byly robione w czasach, gdy najwazniejszym autorytetem był Kościołek i dobrze miały się freudyzmy, homoseksualistów traktowano jak wariatów.


@ziumbalapl: To samo mogę napisać o obecnych badaniach, tylko kościółek zamienię na polityczną poprawność lub lewicę. Najlepie kościółek - lewica, freudyzmy - polityczna poprawność, wariatów - wyjątkowych.
  • Odpowiedz