Wpis z mikrobloga

#tvpis #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt

Odpowiedź Pereiry do twitta Georgetty Mosbacher

W POLSCE HOMOSEKSUALIŚCI MOGĄ BRAĆ ŚLUB. MUSZĄ TYLKO ZNALEŹĆ SOBIE PARTNERKĘ XD.

Poziom intelektualny tych dziennikarskich miernot z #tvpis w pełnej krasie.

https://twitter.com/SamPereira_/status/1310305382712176640
Pobierz N.....t - #tvpis #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt

Odpowiedź Per...
źródło: comment_1601291118rpuZz6uui1SojzZiEMuuzU.jpg
  • 66
@Neubert: Wydaje mi się, że próbował trafić coś w deseń, że wszystkich obowiązuje to samo prawo. Aczkolwiek nawet tego jako "dziennikarz" nie potrafił poprawnie sformułować albo nawet napisać wprost. Napisałby wprost to jeszcze bardziej by się ośmieszył, bo stwierdzenie, że "W Polsce każdego obowiązuje to samo prawo" jest banalne i raczej powinno być dla każdego pojęte od dnia narodzin
@Neubert: no tak bo głównym argumentem lewaków jest że nie jest równo. Każdy w Polsce może wziąć slub tylko z partnerem o płci przeciwnej. Ja będąc hetero też nie mogę wziąć ślubu z mężczyzną. Oczywiście lewaki myślą że sprawiedliwe oznacza po równo.
Z braku argumentów i atak na interpunkcję też argument. :)


@Pantagruelion: Dla osoby starającej się być rzetelną owszem, jest to argument. Dywagacje ideologiczne/polityczne bywają labilne, natomiast gramatyka i ortografia mają charakter relatywnie stały - dla jednostki w miarę uczciwej poznawczo zwrócenie uwagi na popełniane błędy w takich podstawach jak forma wypowiedzi wpłynąć może na jakąś autorefleksję co do wartości treści. I @ajuto00 dobrze zrobił zwracając uwagę na takie rudymentalne kwestie.

Specjalnie