Wpis z mikrobloga

#tvpis #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt

Odpowiedź Pereiry do twitta Georgetty Mosbacher

W POLSCE HOMOSEKSUALIŚCI MOGĄ BRAĆ ŚLUB. MUSZĄ TYLKO ZNALEŹĆ SOBIE PARTNERKĘ XD.

Poziom intelektualny tych dziennikarskich miernot z #tvpis w pełnej krasie.

https://twitter.com/SamPereira_/status/1310305382712176640
N.....t - #tvpis #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt

Odpowiedź Per...

źródło: comment_1601291118rpuZz6uui1SojzZiEMuuzU.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W POLSCE HOMOSEKSUALIŚCI MOGĄ BRAĆ ŚLUB. MUSZĄ TYLKO ZNALEŹĆ SOBIE PARTNERKĘ XD.


@Neubert: mają więc takie same prawa jak heteroseksualiści a domagają się przywilejów. Dyskryminacja byłaby wtedy gdyby heteroseksualistom można było zawierać jednopłciowe związki a homoseksualistom nie.
@JakovKarnic: ani kobiety ani chrześcijanie nie są prześladowani w AS wg lewaków
  • Odpowiedz
w Arabii Saudyjskiej chrześcijanie nie są prześladowani, dopóki są muzułmanami.


@JakovKarnic: Porównywanie mordowania ludzi z odmawianiem im ślubu. Jak ktoś zechce wziąć ślub z kozą, to też mu odmówią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: coś ci się uroiło. Ja przychodzę do pracy i nikomu nie obwieszczam wszem i wobec mojej seksualności. Miałem, i nauczyciela homoseksualistę i współpracownika. Tylko że jeden był normalnym człowiekiem, ba nawet na wycieczce 3 dniowej w średniej z nim byliśmy, bardzo spoko koleś. Współpracownik nabite natomiast miał do łba jaki on to jest nieszanowany itp. że ciężko było się z nim dogadać i wytrzymać. Tak to jest jak się
  • Odpowiedz