Wpis z mikrobloga

Pytanko dla was. Jestem dwa tygodnie po operacji przepukliny pachwinowej, przez co na dłuższy czas będę wykluczony z treningów na siłowni. Trochę mi już brakuje treningu, i myślę czy nie kupić sobie ściskaczy do rąk. Korzysta któryś z was i może powiedzieć, czy faktycznie może to pomóc w rozbudowaniu przedramienia i mocnego chwytu? Są na allegro różne rodzaje, między innymi z regulacją czy też "normalne" sprężynowe ze stali hartowanej, zastanawiam się które wybrać. A może doradzicie jakieś inne ćwiczenia po zabiegu #przepuklina?
#mikrokoksy
Pobierz mekekeke - Pytanko dla was. Jestem dwa tygodnie po operacji przepukliny pachwinowej, ...
źródło: comment_16012839486mPTmOOV0MpUshr4fWWdgi.jpg
  • 20
@SonOfZeus: myślę, że za dwa miesiące wrócę na siłownię, lekkie treningi. Ogólnie w szpitalu lekarz powiedział, że 80% pacjentów po operacji przepukliny wraca do roku czasu z tym samym problemem, bo sobie lekceważyli problem, więc bez pośpiechu u mnie.
@Jampetrarka: to trzeba będzie ogarnąć jakiś drążek, tylko zastanawiam się czy to dobre rozwiązanie, w zwisie raczej są napięte mięśnie brzucha, w każdym razie będę musiał spróbować jak to i mnie
@011010110110110: no niestety, mam nadzieję to poprawić. gdy zaczynałem chodzić na siłownię z mężem kuzynki to robiłem martwy, przy trochę większych dla mnie ciężarach, miałem bóle w odcinku lędźwiowym, więc mając to w pamięci nie podchodzę już do martwego.
Dawno się nie ważyłem ale jakieś 80kg przy 180