Wpis z mikrobloga

Pamiętacie to uczucie jak kiedyś siadaliscie przy komputerze z rana, otwieraliście paczke laysow i fantę, a z głośników leciało raiders in the storn bo właśnie odpaliliscie NFS undergroundu 2 i była sobota życie było piękne?

No więc ja mam tak teraz. Otwieram paczkę orzeszków i butelkę Club mate a na ekranie komputera siedzi Geralt i to uczucie dokładnie takie samo jak za gowniaka gdy grałem w NFS U2.
Życie jest piękne
#feelsgoodman #gry #pcmasterrace
G.....r - Pamiętacie to uczucie jak kiedyś siadaliscie przy komputerze z rana, otwier...

źródło: comment_1601272823Hw9J82Nlx2QvwaUB8cLMbE.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gviazdor: nie wiem jak to jest. Kiedy kumple w to grali miałem za słabego kompa, niezbyt dobrze się nam wtedy wiodło. Wtedy to mogłem sobie pograć w pierwsze NFSy.
  • Odpowiedz
@Gviazdor: no i git, też tak miałem w tamtym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale te słuchawki to proszę zmień bo nie są za dobre, znaczy może i działają ale ¯\_(ツ)_/¯
@Sandrinia: przecież każdy tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z czego żyjesz? Czemu nie jesteś w pracy?


@elosk_xo: Lol, to chyba jego sprawa. Może ma urlop, bogatych rodziców albo wygrał na loterii, może pracuje zmianowo i ma dzisiaj wolne. Może już tyle pracował, że teraz ma pasywny dochód. Co to za komunistyczna mentalność, że każdy ma codziennie siedzieć w pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@janeeyrie: Polakom #!$%@? mózg fakt że zawody są różne i niektórzy pracują choćby na 12stki. Albo robią przez weekend aby mieć wolne pierwsze dni robocze. KURRR KŁIII PONIEDZIAŁEK A TY NIE W PRACY NA 7 RANO KŁIII
  • Odpowiedz