Wpis z mikrobloga

Patelnia starter pack:
- wykręcone ćpuny i bezdomni
- kilka postaci z mad maxa
- gówniarze zbierający podpisy zamiast siedzieć w szkole
- patrol policji co chilluje gadając o dupie maryni zamiast zadbać o porządek
- gość z megafonem co drze #!$%@?
- stare babcie i menele robiący resell śmieci na kocach
- jakieś graffiti namalowane jak przez przedszkolaków
- napis "uwolnić orkę" kredą na ziemi

Idąc w stronę Złotych Tarasów jest prawie to samo. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego miasto zamiast zadbać o to, żeby najbardziej rozpoznawalna część stolicy, czyli ta przy Pałacu Kultury, była czysta i przyjemna pozwala, żeby był tam taki meksyk. Oczywiście nie mówię, że powinni zawijać jakieś alternatywki do nyski, ale jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się tam być i nie widzieć jakiegoś wykręconego ćpuna/bezdomnego co wali rompera na krawężniku.

#warszawa #gownowpis #przemyslenia #bekazpodludzi
Cebulaczan - Patelnia starter pack:
- wykręcone ćpuny i bezdomni
- kilka postaci z ...

źródło: comment_16012281382RrrQJkvPhCtIEGVErVndU.jpg

Pobierz
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polankowicz: Taki to by chciał, żeby policja wszystkich biła i ganiała xD

@Cebulaczan Właśnie o to chodzi, że każdy robi to co chce i wszyscy żyją, nikt nikomu krzywdy nie robi. To jest wolność i bezpieczeństwo.

W wolnej i postępowej Europie policjanci z karabinami muszą chodzić tak jest fajnie i miło xDD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cebulaczan: to, zawsze tam przebywa stado degeneratów wszelkiej maści. Od jakichś "performerów" i akcji politycznych do nagabywaczy i zbieraczy podpisów których widzę dzień w dzień i zawsze mi trują dupę jak idę.
Przy pałacu kultury śmierdzi, jest brudno, asfalt odchodzi XD czyli miejsce oddaje swój klimat historyczny. Jak padał deszcz to przejście na pasach przy złotych tarasach było jedną wielką kałużą i ludzie chodzili gęsiego
@Cebulaczan xD bardzo trafny opis, mam wątpliwą przyjemność bywać przechodzić tamtędy codziennie w drodze do biura, zawsze zaczepi Cię ktoś z prośbą o hajs, czy to menel, czy to cygan czy to ktoś z fejkowych fundacji
@Cebulaczan to samo masz w Gdyni w centrum/srodmiesciu. Menel na menelu, śpią w poprzek chodnika a jak zimniej to na klatkach w wiatach bankomatów. Jak mnie jednego dnia trzeci raz za zaczepil ten sam żur to myślałem, że coś we mnie peknie
@Cebulaczan #!$%@? jak byłem raz ziomkami w Wawie pod pałacem kultury to byli menele ćpuni alternatywki Oskarki i jakiś ziomek co po angielsku chciał z nami o Bogu pogadać ja mówię,że słabo znamy angielski ( myślałem,że sobie pójdzie) a z nim był jakiś ze stresowany Polak chyba nowy i z kartki nam modlitwę czytał a obok jakaś pani na murze siedziała to z nią za ręce się chłop modlił