Wpis z mikrobloga

Panowie, po takim meczu jak dziś między Hoffenheim a Bayernem to wypada, abyśmy coś sobie unaocznili, uplastycznili... Z całym szacunkiem dla włodarzy Bayernu Monachium, oni wykonują pracę wspaniałą, pracę wielką, pracę tytaniczną... ale panowie nie może być tak, że o szerokości składu decyduje w pierwszej kolejności tabelka w excelu. W momencie, gdy Bayern wygrał Champions League, z drużyny odszedł Kucinio, odszedł Thiago, odszedł Perisic. Ta kadra jest za wąska, za mała, brakuje im głębi, brakuje im opcji... Szczególnie w takim momencie, gdy w odstępie kilku dni trzeba na tak wielkiej intensywności rozegrać mecze, jak ten z dogrywką przeciwko Sevilli. Dlatego ja apeluję, ja zwracam się do Hasana Salihamidzicia, którego poznałem przy okazji któregoś z wyjazdu za czasu Eurosportu, aby jeszcze wzmocnili klub. To jest potrzebne drużynie, to jest potrzebne Robertowi, to jest potrzebne kibicom... I jeszcze podkreślę takie jedno nazwisko. Sebastian Hoeneß. Bratanek Uliego, który w zeszłym sezonie po raz pierwszy doprowadził do zwycięstwa drużyny rezerwowej w III Bundeslidze. On robi w Hoffenheim pracę wielką, pracę wspaniałą... W grze jego drużyny widać ten pomysł, widać ten luz, widzę powiedziałbym tę więź między poszczególnymi ogniwami. Ja jestem pewien, że prędzej czy później poprowadzi on pierwszą kadrę Die Roten.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, po takim meczu jak dziś między Hoffenheim a Bayernem to wypada, ab...

źródło: comment_1601219909pcspIAtmoKaWXswAcxXFbU.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach