Wpis z mikrobloga

Przypominam,ze MAD bylo hypowane przez doslownie kazdego ( nie mowie o wykopie tylko o np casterach). Zaczelo sie od wygrania bo5 na g2 i praktycznie od tego momentu zaczelo sie walenie konia dookola MAD. Potem rozegrali dobra 1 polowe splitu, i zaczeto przymykac oko na ich blundery. Do tego wleciala narracja,ze Orome to dobry top laner bo RAZ mial solo carry performance na Renektonie. O humanoidzie tez moglbym cos powiedziec, bo walenie konia dookola niego tez ma miejsce. I calkowicie przymknieto oko,ze przez cala druga polowe splitu gral totalny piach.Kolejny w kolejce jest shadow ktory byl przedstawiany jako "chinczyk ktory pokaze europie jak sie lesnikuje". Meta sie zmienila na solo carry junglerow wiec co sie dzieje panie chinczyk shadow? Przez 2 czesc splitu pokazali 0 adaptacji i kiedy przestalo dzialac to czym grali to obudzili sie z reka w nocniku.

Ale wlecialy play offy wiec napewno pokaza,ze casterzy sie nie mylili prawda? NIE,ale dla nich tak

Znowu zaczelo sie od 2 dobrych map na G2 i mimo porazki kazdy wieszczyl jak to MAD nie #!$%@? RGE.
A co to? 3-0? RGE pokazalo umiejetnosc do adaptacji? Zmienili swoje podejscie do gry o 180 stopni w tydzien? NIEEEEE, to napewno RGE sie zesra na worldsach, bo grali najbardziej stabilnie przez caly split i zajeli tylko 1 miejsce w regularnym sezonie. Nie byli w stanie pokonac G2 wiec ciagle w nich nie wierze.

MAD robi te smieszne wstawki jak wygraja gierke na kamerkach wiec napewno nie zawioda XD
Szkoda,ze nie potrafili robic wstawek jak przegrywali i byl pokazany pusty pokoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej MAD pokonalo Schalke ktore dla mnie jest jednym wielkim znakiem zapytania. Ta seria nie byla jednak 1 stronnym stompem ze strony mad.

No i co tam jeszcze ma MAD? A no tak. ROOKIES! YAAAY. Znowu wezme RGE jako przyklad, bo dla mnie to RGE to takie MAD, tylko sa dobra druzyna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spuszczajmy sie nad Caarzym i Kaiserem a tego drugiego obwieszczmy najlepszym suppem w europie. Zignorujmy fakt, ze Vander + Hans sama to obecnie najlepszy i jeden z najbardziej doswiadczonych bottomow w lidze a Vander gra sezon zycia. Napewno sie zesraja, bo potega mlodosci!!! Co? RGE tez ma rookich? Jak to Larssen i Inspired sa niezaprzeczalnym top2-3 w lidze na swojej pozycji? NIEEEEE, RGE FUJ MAD GOOD.

To zawsze RGE musialo cos udowadniac tym #!$%@? na caster desku bo nie grali jakiegos wybuchowego league of legends.A MAD dostawalo przepustke na kazdy durny szajs ktory odwalali. Popatrzmy na narracje nawet w samych play offach, juz po tym jak RGE zdobylo 1 miejsce. "RGE nie zasluguje na worldsy, MAD da rade". Pomimo tego,ze MAD wtedy gralo piach.

I jeszcze jedno zanim przejde do konkluzji. Finn > OROME

I teraz konkluzja. Mam wrazenie,ze ci idioci ta swoja narracja o niesamowitym MAD zrobili im ogromna krzywde. Wsadzili im do glowy jak to niesamowicie sa dobrzy i dawali przepustke na ich bledy. Inspired nasral na shadowa? E tam, nie przejmuj sie moj chinczyku, to tylko jedna seria. Humanoid ktorego robia kapitanem tego zespolu, ktorego najwiekszym osiagnieciem jest wyjscie z najlatwiejszej grupy na worldsach, gra totalny piach. E tam jest spoko, poprawi sie. Przypominam,ze Xerxe byl wtedy razem z nim w splyce a skonczym na ostatnim miejscu w OG. Ciekawe czy boski carry humanoid by wyciagnal OG z ostatniego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wmawiali im przez caly rok,ze sa niesamowicie dobrzy pomimo poziomu jaki prezentowali i kazdy kto nie jest z LPL i LCK sie przed nimi zesra z automatu na worldsach. Ktos moze powiedziec,ze to sa profesjonalisci i oni sie nie przejmuja takimi rzeczami. To tak nie dziala, takie rzeczy siedza w twojej glowie . Szczegolnie jesli sa pompowane do twojej glowy przez ponad rok i na dobra sprawe to twoj pierwszy rok w LEC.
Myslicie,ze "Finnt" nie siedzi Finnowi w glowie? Otoz siedzi.
To trafia do twojej glowy,czy tego chcesz czy nie. Czy to jedyna rzecz przez jaka MAD ssie? Nie, jak pisalem wyzej, MAD zaczynalo ssac w 2 czesci splitu tylko narracyjnie zostalo to zamiecione pod dywan i narracja skupiala sie nad uderzaniu w RGE .


#leagueoflegends
  • 11
@Vezz: Kuźwa, nie sądziłem, że kiedyś się z tobą zgodzę. Zgadzam się, że narracja casterów była dziwna i z tym, że RGE jest underrated. Jedyne wątpliwości mam z stwierdzeniem Finn > Orome. Obaj toplanerzy mieli bardzo wątpliwe wystąpienia cały sezon. Finn jest jednym z gorszych lanerów ale nie intuje w midgamie w porównaniu do Orome. Orome mniej intuje w początkowych fazach ale za to jest gorszy później.

RGE dalej musi sobie
@Vezz: Ja tylko nie rozumiem tworzenia jakichś narracji pomimo że widać czarno na białym że MAD jest takim coinflipem że to szkoda gadać. Oglądajmy i oceniajmy bez emocji jak na razie dowiedzieliśmy się że inne regiony niż lec, lpl grają w ligę całkiem nieźle a nawet ich ogrywają a z play inów niech wyjdą drużyny po prostu lepsze ja np nie jestem jakimś fanatykiem EU mamy w fazie zasadniczej 3 drużyny
Czy Finn poradzi sobie z presją i będzie utrzymać linie na Nuguriego i Zooma?


@K_Feras_P: Nikt nie wie, moze sie poprawi moze nie. Jedyne co musi robic to nie intowac, to jego jedyne zadanie i on o tym wie.

Czy z presja dadza rade? Moim zdaniem tak. Zacznijmy od samego faktu,ze presji jakies specjalnie wielkiej na nich nie ma. Kazdy przepowiada sromotny #!$%@?, wiec czysto teoretycznie moga grac na pelnym chillu
@Czosnkowy_Dziad: TL niczym nie zaskoczylo. graja dokladnie to samo co grali w NA. Na ich szczescie trafili na omega #!$%@? MAD. Oni ta gre wygrali 4 vs 5 bo broxah na lee sinku robi 1 kill #!$%@? z W w 20 minucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vezz: a narracja komentatorów to tak trochę często słaba rzecz no ale tworzy trendy coś tam napędza coś na mediach społecznościowych się kręci itd imo nie ma co być tak surowym w stosunku do nich bo też problem jest taki że no nie są to eksperci nawet jak sami siebie w tej roli stawiają. Ekspertami ligi są już prędzej trenerzy zespołów i osoby co analizują mecze i to oni mogą robić
@Vezz: Największą krzywdę MAD Lions zrobiło G2 przegrywając na nich serię w playoffach i tym samym "legitymizując" ich wyniki. Później to już wiadomo, tyle europa czekała na kolejny team który może powalczyć z G2 i FNC, że wszystkie błędy im wybaczano. RGE to te gorsze dziecko które musi się więcej nastarać żeby zasłużyć na uznanie rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)