Wpis z mikrobloga

SONY ostatnio dodało 23 rzeczy, które musicie wiedzieć o PS5, link ppe
Więc przygotowałem moje humorystyczne zestawienie - 23 uczciwych rzeczy, które musicie wiedzieć o PS5!
Jest to lekko przesadzone i musiałem się serio postarać by zapełnić 23 punkty ale jest xD.

1. Ps5 miało być drogie, ale dzięki cenie xboxa nie będzie. Tylko symbolicznie, 50zł drożej niż mocniejszy xbox.
2. Ps5 będzie zauważalnie słabsze od xboxa (20% mocy)
3. Ps5 ma premierę 12 listopada, chyba że jest się w puli osranych krajów to 19. I tak nigdzie nie kupisz bo fanboje wykupiły po 30 sztuk hehe.
4. Startowe standalone DLC czarny spiderman będzie kosztować 250zł, ale możesz kupić z remasterem jedynki za 350. Samego remastera podstawki nie kupisz.
I go nie dostaniesz za darmo jak posiadasz z ps4 bo #!$%@? ci w dupe, lubimy pieniążki.
5. Ale drugi startowy tytuł będzie tylko po angielsku (Demon's Souls).
6. Do ps plusa dochodzi PS Collection - czyli gry z ps4 które ograsz na ps5. Tylko na ps5 bo #!$%@?ć biedaków na ps4 xD. I nie liczcie na ulepszenia, te będą zapewne płatne 359zł xD.
7. Nasz nowy kontroler który upodabniamy do xboxa (nareszcie) znowu ma bateryjkę z chińskiej zabawki. Żebyś musiał kupić drugiego dla komfortowej gry XD
8. Kontrolery z ps4 nie będą działać na nowej generacji, jest to koszmarnie trudne do zrobienia. No chyba że jest się xboxem to ez. Także dawać hajs.
9. Mamy super szybki dysk. Ale tylko 825gb. Ale spokojnie, można kupić większy - poczekajcie na cenę to się zesracie.
10. Wsteczna kompatybilność: zapowiedziana kompatybilność PS5 z 95% gier dostępnych na PS4. Tydzień temu to było 99%, kupujcie puki jest ponad 90% XD.
11. Darmowe aktualizacje: w przypadku wydań gier na PS4 i PS5, dostępna będzie opcja darmowej aktualizacji gry do wersji PS5. Ale nie naszych, może inni twórcy dadzą.
12. Mamy super exy. Znaczy no kiedyś będą. Także szykujcie portfele, bo my to nie microsoft że damy do gamepassa na premierę. Czy tam kiedykolwiek xD.
13. Zainwestowaliśmy w chłodzenie więc jest szansa że tym razem bębenki nie będą pękały w uszach podczas gry.
14. Kazaliśmy studiom mówić że robienie gier na Ps5 to marzenie, więc jest to prawdą. Studia te są smutne że nadal wszystko działa lepiej na Xboxie.
15. Dajemy na konsoli gierkę za darmo, jakiś playroom czy coś. Za dużo tego miejsca tam macie.
16. Gry doczytują się u nas zajebiście szybko. 2x szybciej niż u xboxa. Pomyślcie ile czasu zaoszczędzicie na tych 5 sekundach!
17. To nie prawda że teraz nie zagracie u nas w gry Bethesdy. No prawdopodobnie. Z resztą, komu potrzebny ten nowy TES i inne pierdoły.
18. Nareszcie zagracie w gry z poprzednich generacji PlayStation! Oczywiście jeżeli ta generacja to Ps4. Ale nic nie ulepszamy, to zostawiamy na odgrzanie kotleta za 359zł.
19. Patrzcie jaka konsola jest piękna. I wielka. Potrzebujecie na nią szafy, ale pomyślcie tylko ile wersji slim i super slim #!$%@?, szykować kase.
20. Play anywhere? No jasne że mamy, po prostu konsole sony to jedyne słuszne miejsce do grania.
21. Nasze exy to najlepsze gry na rynku i są tylko u nas. Przez jakiś czas bo potem lecą na PC, prosimy o skreślenie napisu OnlyOnPlayStation.
22. W tej generacji udało nam się dodanie funkcji zmiany nicku która kasuje wam postępy w grach online, więc może na Ps5 damy radę zrobić postępy osiągnięć i czas gry!
23. Wolicie asymetryczne gałki w padach bo to wygodniejsze? Oczywiście będą, ale jak wiecie - nie tanio.

#ps4 #ps5 #xbox #xboxseries #sony #chlewobsranygownem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 52
@Zing: połowa tych rzeczy to bzdury. Przecież ten Spiderman dostanie update grafiki i podbicie fpsow za darmo, remaster który wychodzi na ps5 to wersja z dołączonymi DLC i zmianami w samej grze. Ale bez problemu będzie można odpalić Spidera z PS4. Co do wstecznej to piszą o 95-99% bo zapewne okazało się, że jakieś indyki nie działają, robią sobie podkładkę na wypadek gdyby coś. Reszty mi się nawet wytykać nie chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
7. Nasz nowy kontroler który upodabniamy do xboxa (nareszcie) znowu ma bateryjkę z chińskiej zabawki. Żebyś musiał kupić drugiego dla komfortowej gry XD

@Zing: Pad od XSEX nie będzie też miał, niestety, wbudowanych baterii?

23. Wolicie asymetryczne gałki w padach bo to wygodniejsze? Oczywiście będą

W końcu Sony jakiegoś zrobi, czy jak zwykle third party?
@Zing: Ależ ból dupy w komentarzach :D Sam jestem fanem PS, ze wzgledu na genialne exclusive (czekam az ktos wstawi durnego mema ale taka prawda) ale to co wyprawia sony aktualnie to kpina. Miałem brać na premierę prosiaka 5 i byłem napalony jak ksiądz w przedszkolu ale na pewno nie wciągam teraz. Może na święta licząc na jakieś promki a może za "jakiś czas" jak się coś wyklaruje. Piszą o 95%
@mafiafb: +1, ja już praktycznie kupowałem preorder ps5 ale jak zaczęły się sypać newsy o spidermanie, remasterach itp i do tego xbox wstąpił na działo i #!$%@? co sie da to szybciutko zmieniłem stronę i aktualnie siedzę na allegro i odkupuję ulubione gry w wersji na sexa (te co nie są w gpu XD)