Wpis z mikrobloga

Kurła czy wszystko mogę sobie smażyć, piec i w ogóle po czym pakować to do pojemników i żreć przez trzy dni? Co najlepiej tak przechowywać i żreć? Nie chce mi sie gotować a potrzebuje dobrych wysokobiałkowych potraw żeby być #!$%@? dużym i silnym do tego sniadanka w postaci Pancakeow owsianych też przechowywane ahhhh czy to ma racje bytu #!$%@? ŻEBY BYĆ DUŻYM I POTĘŻNYM AHHH?
#mikrokoksy #silownia #dieta
  • 17
@rindo: To nie bejt ale nie chce mi sie bawic w peklowanie bardziej chodzi mi o to czy wszystko co usmaze moge #!$%@? do pojemnika i do lodówki po czym zjesc na drugi dzień taka doeta pudełkowa dla biedaka robiona przeze mnie
@HuierP10 kurak na lajcie 3dni, ryż/makarony to tak dwa dni(tzn chodzi o smak) , warzywa to różnie xd
Ale patrzaj robisz kuraka, do tego ryż/makaron/fasola i sos pomidorowy, mieszasz, rozgrzewasz to w cholere, wrzucasz do 7sloikow, zakręcasz, przestawiasz do góry dnem, patrzysz czy się zapekluja, jak tak to masz obiady na tydzień, podliczasz makro wszystkiego i dzielisz na 7
@HuierP10: samo mięso na lajcie nie wiem jak kasza ale raczej tez bo w tym chodzi o temperaturę. A najszybciej to wpc +zmielone owsiane + olej i sobie ustawiasz pod makro proporcje
@HuierP10 No to dokladnie tak mam przy zamrazaniu. Pakuje, do zamrazalnkka i gotowe. Co to za roznica czy wloze do lodowki czy do zamrazarki. Jedyna roznica ze na pare minut wrzucam do mikrofali na funkcje rozmrazania jak mi sie spieszy, a jak nie to sobie wyciagam rano i sie powoli rozmraza.
@HuierP10: olej w sensie że posiłki układasz pod makro xD jak Ci brakuje tłuszczu to do shake dodajesz masło orzechowe czy olej jak masz za dużo tłuszczu to shake robisz na wodzie.
Co do zamrażania boxow to codziennie wieczorem wyciągasz jeden na następny dzień i przez noc Ci się rozmrozi, to nawet nie minuta xD kumam ze kombinujesz by było jak najprościej ale nie kombinuj za dużo bo jeszcze o huel
@rindo: Nie no posiłki w proszku to nie dla mnie xD chyba że gainer i białko i no głóqnie tyczy sie to tego ze mialbym w boxie sniadania obiady kolacje i ogolnie wszystko zeby nie robic xD