Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Iść żeby podłapać doświadczenie czy szukać dalej? Mam możliwość iść na juniora w innej firmie, 3k netto na UoP, ale trochę się boję czy sobie poradzę bo to będzie moja pierwsza praca jako programista (zaznaczyłem to na rozmowie).
  • Odpowiedz
@Wypok94: wysokość pensji nie równa się ilości pracy/poziomowi trudności. U jednego dostaniesz 3k i beda cię traktowali jak juniora u drugiego będą chcieli ci dać te śmieszne 1800 i będą w ciebie orali idź tam gdzie dają więcej, a najlepsze podwyżki i tak dostaje się zmieniając firmy a nie siedząc u jednego Janusza chyba że Janusz daje ci podwyżki 30% rok do roku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wypok94: ale na pełen etat czy jak ? Jeżeli możesz sobie na to pozwolic to ja bym poszedl na te 3 miesiące, po 3 powiedzieć że chcesz 3k netto, jak nie to się zwalniasz i tyle. A już jesteś lepszy od 90% ludzi po bootcampach którzy nie mają doświadczenia żadnego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@doee Nie ukrywam że mam ochotę, rozmowa poszła mi bardzo dobrze, tylko boję się że dostanę jakieś zadanie i nawet nie będę wiedział, o co w nim chodzi - dlatego kusi mnie zacząć od stażu. No i musiałbym się przenieść do Krakowa (szukam w całej Polsce, ale Kraków jest dla mnie trochę za daleko - chociaż jak trzeba będzie, to pójdę).
  • Odpowiedz
@Wypok94: nikt juniorowi nie da jakichś mega trudnych zadań, także jeżeli znasz jakieś podstawy to na pewno sobie poradzisz, poza tym jako junior pewnie dostaniesz jakiegoś mentora który będzie z początku doglądał i sprawdzał czy ze wszystkim sobie radzisz i ew. pomagał, bez stresu :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kinesin1000 Ale wiesz, że takie pieniądze nie pozwolą się utrzymać w Warszawie? Nie uważasz, że nawet staż powinienem gwarantować możliwość przetrwania od wypłaty do wypłaty? Po stażu też nie wygląda to najlepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wypok94: trudno, czasami staze sa bezplatne a kiedys nawet trzeba bylo za nie placic. Dlaczego firma ma cie czegos uczyc i jeszcze za to placic? Kogo to obchodzi ze sie nie utrzymasz za to? Rob cos na boku.
  • Odpowiedz