Wpis z mikrobloga

@kinesin1000 Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale to chyba normalne że firma dokonuje jakiejś inwestycji w pracownika, nie?

O czym Ty mówisz? xDDD Chodzić na staż i jeszcze płacić za to, że ktoś mnie przyjął na staż? xDDD Janusz, idź spać...
@kinesin1000 1000 zł z rachunkami, do tego muszę opłacić ubezpieczenie, bo na UZ go przecież nie ma. Oznacza to, że na jedzenie już nie starczy. Ty jesteś głupi czy trollujesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wypok94: kto was tego nauczyl ze idziecie do firmy z zerowymi umiejetnosciami, jeszcze trzeba oddelegowac wam pracownika zeby was nianczyl i jeszcze chcecie pieniadze niewiadomo jakie za to xD
@Wypok94: jeśli nic nie umiesz i możesz mieć staż nawet za jakieś tam małe pieniążki to idz a po stażu pod warunkiem, że zaczniesz coś sobą reprezentować to poproś o w miarę normalniejszą kwotę ale też raczej nie
stawkę juniorską bo jednak masz tylko 3 msc stażu gdzie jakiś senior musiał Ci pomagać i teoretycznia firma jest i tak jeszcze w plecy przez to, że godzinówka seniora kosztuje tak czy inaczej
@kinesin1000 Nie zesraj sie xD Tyle mam Ci do powiedzenia. Rynek juniorów jest ciężki, ale IT jest z zarobkami tam, gdzie jest, bo ludzie się szanują i pracowanie poniżej minimalnej to jest niewolnictwo. Przy obecnych marżach za projekt to nawet jakby on rozwiązał jednego buga, to zwróciłoby sie za kilka miesiecy jego pracy, wiec nawet nie mów o wartości jaką wnosi do firmy. Do pracy seniorów należy między innymi mentoring, więc senior
@kinesin1000 Jestem "nieukiem", bo to będzie moja pierwsza praca jako programista? Nieważne, że frontu uczę się od roku, a wcześniej grzebałem w back-endzie? Skończona polibuda to też dowód na bycie "nieukiem"?