Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#pytanie

Czy taka sylwetka jest naturalna czy nie?

Zawsze jak mam jakis cel to wizualizuje to i zapisuje przykladowe zdjecie a potem jestem zaskoczony ze jednak doszedlem do tego
Lecz w tym wypadku nie jestem pewien czy naturalnie jest to do osiągnięcia
W komentarzu Zalaczam rowniez moje zdjecie z kuchnii po treningu do oceny czy mam szanse osiagnac to lepsza sylwetke.
adamsowaanon - #mikrokoksy 
#mirkokoksy 
#silownia 
#pytanie

Czy taka sylwetka ...

źródło: comment_1601101986oW8mM5Odx1unTySiSeK0bj.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po raz pierwszy widzę w kuchni gaśnicę


@ells: obowiązkowe wyposażenie każdego pakera z domową siłką, który generuje ogień na treningach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Panitsch: nie no tego nie kwestionuje. Nigdy nie chcialem szybkich progresow. Od poczatku tej przygody z siłownia zamierzalem traktowac to jako hobby i dodatek do bikepackingu.
Jesli zajmue mi ogarniecie sylwetki jak z pierwszego zdjecia nawet 5 lat to to bedzie super wiadomośc dla mnie
  • Odpowiedz
@adamsowaanon W takim razie powodzenia. Nie znam się, dlatego napiszę tylko to, co zauważyłam. Mam kolegę który od kilku lat intensywnie ćwiczy, jego plecy, ramiona wyglądają naprawdę dobrze, ale nie ma tak dobrze zrobionej klatki jak inny znajomy, który po roku ćwiczeń może dwóch wyglądał po prostu lepiej. Może jest to kwestia źle dobranych ćwiczeń.
  • Odpowiedz
Od poczatku tej przygody z siłownia zamierzalem traktowac to jako hobby i dodatek do bikepackingu.


@adamsowaanon: traktujac silownie jako hobby nie osiagniesz takiej sylwetki lub nawet w jakims procencie zblizonej
  • Odpowiedz
@adamsowaanon stary, jak dla mnie to niewiele ci brakuje to tego zdjęcia, tylko klatę trochę dowalić. Weź jeszcze pod uwagę warunki wykonywania zdjęcia, jakbyś stanął w mocnym świetle i od razu po treningu na pompie to byś tak wyglądał :p
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: odpowiadam: przy tak małej jak na kulturystę masie ciężko ocenić czy jest naturalny czy coś bierze. Znając jednak życie raczej bierze, rzadko kto ma takie geny
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Sylwetka na spokojnie do osiągnięcia naturalnie. Koleś na focie nie ma fenomenalnej masy + rozmiaru mu dodaje światło w szatni. Na co dzień w koszulce pewnie wygląda jak zwykły mireczek. Są osoby na tagu co mają od tego gościa lepszą forme naturalnie i nikt tego nie kwestionował nawet.
  • Odpowiedz