Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #rozbiorka71

Cześć! Mam dla was propozycję rozbiórki dwóch zapachów od włoskiej marki CoSTUME NATIONAL w cenach, których raczej nie spotkacie w Polsce. Podaję na razie ceny orientacyjne, ponieważ może uda zbić cenę za wysyłkę, jeśli dodatkowo znają się osoby chętne wziąć dla siebie całe flakony (a ceny są bardzo okazyjne więc zachęcam do takich ruchów). Więcej, o tym skąd takie dobre ceny, na końcu wpisu.

1. Costume National Homme - cena: poniżej 2,3 zł/ml (44,90 €/100 ml + wysyłka) (w Polsce aktualnie 3,23 zł/ml) Bardzo uniwersalne, korzenno-drzewne perfumy na jesień i zimę. Główne nuty to goździki i cynamon, wsparte drzewną bazą. Całość jednak nie przytłacza, dzięki odrobinie grejpfruta i kardamonu, które nadają tym perfumom świeżości. Zapach jest słodki, ale nie przesadnie. Na koniec dodam jeszcze, że trwałość i projekcja stoją na bardzo wysokim poziomie. Jeden psik na rękę wytrzymuje na niej 8 godzin. Dla mnie będzie to signature scent na tę jesień. Jeśli ktoś zna Rasasi Sotoor Waaw, to jest to bardzo zbliżony zapach, ale Costume National jest bardziej złożone i lepsze jakościowo.
Po więcej informacji odsyłam was do recenczji @dr_love oraz do @Szymek7257 dzięki któremu odkryłem te przepiękne perfumy.
Źródło zakupu: https://www.profumomaniaforever.com/prodotto/costume-national-homme-eau-de-parfum-vapo/
Recenzje:
recenzja drlove z tagu 150perfum
Fragrantica
Parfumo
Perfuforum

2. Costume National Soul - cena: poniżej 2,85 zł (57,27 €/100 ml + wysyłka) (w Polsce aktualnie 3,3 zł/ml)
Tych perfum nie miałem okazji przetestować, więc nie mogę ich opisać. Ale tak w skrócie, to mamy tu wanilię, abergris, oud. Słodkie, ale z cięższymi nutami. @dr_love także je recenzował i polecał.
Źródło zakupu: https://www.profumomaniaforever.com/prodotto/costume-national-soul-unisex-eau-de-parfum-vapo/?attribute_pa_formato=100-ml-prodotto-promozionale
Recenzje:
recenzja drlove z tagu 150perfum
Fragrantica
Parfumo
Perfuforum

Perfumy zamierzam zamówić z Włoskiej perfumerii https://www.profumomaniaforever.com. Nie mogę w 100% poręczyć, że jest to bezpieczne źródło, bo nie znam nikogo, kto by stamtąd coś kupił. Ale zrobiłem research i na właściwie każdej stronie mają same pozytywne opinie nie wygląda na to, żeby sprzedawali podróby. Jeśli by się tak jednak stało, to planuję płacić PayPalem z podpiętą karą Visy, więc w razie problemów będziemy mieli reklamacje w PayPalu i chargeback Visy, jako dwa mechanizmy do szybszego odzyskania pieniędzy.

Jeszcze raz zachęcam do brana całych flakonów Costume National Homme, bo w tak niskiej cenie się nie trafia, a zapach jest świetny. A i cena za Soul choć nie aż tak okazyjna, jest niska i też pewne ciężko będzie je dorwać taniej.

FAQ:
- Ilość do wzięcia jest nieograniczona. Zamówię tyle flakonów na ile zbierze się chętnych.
- Proszę o składania deklaracji w komentarzach pod postem, a nie przez PW
- Minimalna deklaracja: 5 ml.
- Szkło (decantpl, brązowe): 3 zł.
- Wysyłka: paczkomat 13 zł lub odbiór osobisty we Wrocławiu. Jeśli bierzesz też udział w rozbiórce od innych osób z Wrocławia (m.in czasem
ruda, fryco, FELIX90, vizori, Sidepartpompadour), to nie powinno być problemu, żeby połączyć paczki.
- Płatność: przelew, BLIK, Revolut (ostatecznie PayPal).
- Mam też do sprzedania trochę gotowych odlewek i kilkanaście flakonów z kolekcji do odlania. Listę wyślę chętnym na PW, żeby już nie rozwlekać tego posta.
Derrin - #perfumy #rozbiorka #rozbiorka71

Cześć! Mam dla was propozycję rozbiórki ...

źródło: comment_1601054854ieh6eJYtK5E3Jq9XYCRgFx.jpg

Pobierz
  • 79
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Derrin: nienawidzę siebie i tego tagu. Wstępnie pół flakonu we flakonie bym cn Homme wziął. Jeśli jest taka szansa. Kiedy planujesz zamawiac? Jakiś deadline? Bo jak wpadnie mi premia pod koniec miesiąca to flakon cały wezmę
@Derrin: nie doczytałem wcześniej ze to jest tester. W taki przypadku wezmę flakon Homme ale już bez tego dekantu 5ml.
Pierwotnie myślałem że sprawdzę zapach na dekancie, a jakby nie przypadł mi do gustu, to bym nawet nie otwierałbym opakowania z flakonem.