Wpis z mikrobloga

@DarkZizi właśnie gość zaoferował mi mieszkanie gdzie koszt wynajmu to 2500zł + czynsz, wszystko około 3300zł a mieszkanie w standardzie niska ikea gdzie podobne mieszkania w tym standardzie i miejscu zamykają się w 2200-2500zł jak napisałem mu że dziękuje i nie jestem zainteresowany bo mieszkanie jest przeszacowane z ceną i zweryfikuje je rynek to wywołał gówno burze że on ogromne koszty ponosi ( )
@magiol
@bobikufel 2 miesiące temu też szukałem mieszkania, ale centy to było zło więc wzięliśmy kredyt z różową i kupiliśmy 2 pokoje za które płacimy poniżej 2k. Co prawda na Chyloni ale nie ma tragedii z komunikacją
@qmato taki jest plan, ale jeszcze nie teraz. Teraz jest czas na urokliwą przyjemność wynajmu i zapoznawania się z januszerką gdańskich nieruchomości :D
@magiol: no lekko nie jest, szukalismy z niebieskim ostatnio, najlepsza taktyka jest dzwonienie i umawianie sie jak najszybciej mozna, bo wiadomo, "kto pierwszy ten lepszy" xD I w taki sposob znalezlismy 2 pokoje na Zaspie, 50m2 za 2500 ze wszystkim. Para wrzucila ogloszenie w niedziele o 13, zadzwonilismy o 14, o 17 bylismy ogladac i nastepnego dnia wieczorem podpisana umowa xD
@magiol: no to jest dramat i pomimo tego covidowego #!$%@? to ceny nic nie spadły, a jak już to może z 50zł...
mi się 2 lata temu udało nieziemsko, zauważyłem jakieś ogłoszenie napisane *ręcznie* więc zadzwoniłem i udało się na Przymorzu w nowych blokach za 1800+opłaty, bo pan był bardzo miły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie same mieszkania, 2 pokoje mniej więcej w internecie chodzą po 2400
@magiol: co człowiek to można parędziesiąt historii napisać o przygodach z oglądaniem mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

hitem było mieszkanie na Morenie, no w sumie fajne, 8. piętro bodajże, nawet morze widać, ale było w nim strasznie głośno bo dosłownie 50m obok budowali następny blok. Mówię, że ja nie lubię takiego hałasu i mi to będzie przeszkadzać więc raczej podziękuję. Wtedy typek wstał, zamknął okno i taki