Wpis z mikrobloga

@deCartier: a jak już zwali to będzie ciekawszy? przecież to upośledzony w znacznym stopniu człowiek. z redaktorem lub bez ta osoba nie jest warta jakiejkolwiek atencji, tak samo z resztą jak i cała reszta tej bandy. mieli dawno temu swoje 5 minut, a teraz to już jest bardziej jak niestrawny dowcip... szkoda nerwów i zdrowia na tę bandę idiotów.
  • Odpowiedz
@michal90124: Dokładnie, nie da już się oglądać tego. Ćpun w dodatku nagrywa filmy po 20 minut i wchodzę na yt a tam w sumie z godzina filmów na których wiadomo, ze nic nie ma. Jeden przypadkowy obejrzę z prędkością x2 i wystarczy ale mimo to skipuję tak jak dzisiaj jak 3x powtórzył, że mieszkanie było opłacone (wielkie osiągnięcie ćpuna, że był w opłaconym dla odmiany mieszkaniu) to przewinąłem 15 minut
  • Odpowiedz
ale to już minęło.. ćpun tylko żre cpa i sra (pod siebie) nawet ćpanie w lesie nie wzbudza już emocji.. Meksyk... jest zwyczajnie nudny po prostu... a Konona właściwie nie ma a nawet jeśli wróci to i tak nie będzie nagrywać. a co do nadzorcy tego wszystkiego... czyli Sławka... cóż rzadko śledzę jego poczynania, bo szkoda mi czasu.. ale śmiać mi się chce.. z tej jego obsesji już nie tyle na punkcie
  • Odpowiedz