Wpis z mikrobloga

  • 11
@Tommy__ xD wspaniałe kontrargumenty xDdddd

Ja wiem, że kilka na tej liście jest z dupy ale proszę.

-ciekaw jestem ile będzie kosztował super szybki dysk do PlayStation
-kompatybilność przez streaming hehe z grami w jakości PS3, gdzie przykładowo mamy ledwo działającego w 30 FPS i 720p rdr1 a na Xboxie praktycznie remaster w 4k. PS2 za to natywnie NA SPRZEDARZ gdzie GTA SA już od roku nie mogę się doczekać w normalnej
@Tommy__: Gry pewnie będą kosztować tyle samo, ale wszystkie gry od MS będą w GP. Nawet jak pojawią się w PS5 te tytuły to będą za 350 zł, a na MS będą w abonamencie. Więc jak komuś zależy żeby na gry wydawać jak najmniej ale sporo ograć to to jest to ciekawa opcja.
Natomiast nie wiem po co rzucać się na nowy sprzęt bez testów, recenzji. Zaczekać i sobie potem obejrzeć
@kaczek93 Tańsza konsola i mocniejszy sprzęt to plusy ale nie jednocześnie. Jak weźmiesz tańszy model to nie będzie mocniejszy od ps5. Jak weźmiesz mocniejszy to nie będzie tańszy.
@pescar True. Game pass będzie ciekawy za rok, za dwa jak zacznie wychodzić więcej gier ze studiów MS. A teraz MS na już dość sporo studiów. Więc gier też trochę będzie. Do tego jakoś z końcem roku chyba gry z EA też mają być. Więc przyszłościowo baza gier, szczególnie wydawanych na premierę będzie rosła.
@Variv w Polsce będzie bo ps5 kosztuje 2299 a Xbox series x 2250 xD zaznaczam, że to żarcik żeby zaraz nie było hurrrr durrr za 50zł to nawet wacików nie kupisz.
Ja to mam bekę z ludzi którzy kupią Xbox series s i mówią o wydajności. Przecież ta konsola ma moc obliczeniową zbliżona do PS4 pro i prawdopodobnie będzie miała zablokowane wyświetlanie obrazu w 4k. Moim zdaniem to będzie hamulec jeżeli chodzi o Xboxa bo producentom nie w smak będzie optymalizować 2x jedną grę bo generuje to koszta więc będą to robić jako-tako. Szczerze to boję się o 60 FPS w 1440p na
@Xino:
-Dysk ma być dowolny M2 z tego co słyszałem
-No streaming wiadomo że jest gorszy niż granie natywne ale w sumie chciałbym tylko przejść RDR1 z gier z zeszłej generacji, inne mnie nie jarają. Fajny feature dla tych co nie mają PC, bo stare gry wolę ograć na PC jednak ale RDR1 nigdy nie wydali na PC
-Póki co z premierowych gier na Xboxa pokazali Halo Infinite po czym przesunęli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zales360: Z Twojego gadania wynika że każdy konsolowiec po partyjce cod'a idzie w kąt pokoju z żyletką w ręku. Do 30 fpsow można się przyzwyczaić i czerpać fun całymi garściami a gier na konsole nie brakuje.
I dla osób, które myślą, że marki bethesdy nie będą wychodzić na PS5 - wy naprawdę myślicie, że Microsoft zrezygnuje z potencjalnych (nie wiem 10 mln w początkowej fazie) bazy klientów? Tym bardziej że te marki to nie samochodziki forza w ktora zagra każdy a specyficzne marki jak lekko-ciezki w odbiorze fallout, mimo wszystko wymagający poświęcenia czasu the elder scrolls czy "specyficzny" doom. Popatrzcie jak skończyło THQ mające takie marki jak metro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kaczek93:
- Xbox nie będzie tańszy
- gry nie będą tańsze
- MS to hegemon a Sony gigant na glinianych nogach - xD
- Zakładam że chodzi Ci o Spidermana- to będzie osobna gra, niewymagająca podstawki
- lepszy pad- no na pewno xDDDD

Plusy za Sony:
- wszystkie gry z Xboxa będzie można ograć na PC, chyba nawet w chmurze, więc nie będzie potrzebny jakiś super mocny komp do tego
@kaczek93: Xbox jest spoko, jak ktoś nie ma PC, w innym przypadku trochę bez sensu go kupować. Jak ktoś ma PC to kupuje sobie PS4/PS5 i może zagrać praktycznie we wszystko.


@to_niezle Prawda. Choć osobiście jakoś dla mnie nie ma na tyle fajnych gier na ps abym to jako pecetowiec kupił. Dużo bardziej mnie kusi nintendo switch. Czekam z ciekawością na odświeżona wersję w przyszłym roku.
@MisPluszowyZWadaWymowy: Z przyjemnością Ci przypomnę Twoj komentarz za rok ;]
Gdyby gra była w zaawansowanym stadium produkcji, to by coś więcej pokazali niż logo.To nie jest tylko moja opinia ale większości dziennikarzy z branży. Trochę obiektywizmu, masakrycznie jesteś wpatrzony w SONY, to nie zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)