Wpis z mikrobloga

@JakovKarnic: Dobre pod kątem nie nadwyrężania samego siebie. Natomiast kilka rzeczy można sprostować:

,,- Kobiety też biją mężczyzn, czemu o tym nie piszecie tylko ciągle ataki na chłopaki?
- (...) 95% zgłaszanych aktów przemocy między małżonkami to p-----c mężczyzny wobec kobiety"
Gdzie sam wspominał, że mężczyźni boją się zgłaszać w obawie przed wyśmianiem i nie powinniśmy bać się o tym mówić... Nie można tworzyć z tego wojenki, ale niech p-----c będzie przemocą, niezależnie od
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: A jak według Dema reagować na takie sytuacje jak na obrazku? Przypominam, że ta Pani jest nie byle kim ale europosłem.

Podobna sytuacja z mojego życia: w moim korpo zarząd wymyślił sobie że mężczyzn w firmie ma pracować tyle samo co kobiet. Obecnie różnica wynosi 2% i jest to ich zdaniem ogromny problem. Ja uważam, że pracownika powinno się zatrudniać ze względu na kompetencje a nie na płeć.

Inny
Tommy__ - @JakovKarnic: A jak według Dema reagować na takie sytuacje jak na obrazku? ...

źródło: comment_1600972873hj4y2Y4fNvyUBYIL6It5tv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A jak według Dema reagować na takie sytuacje jak na obrazku?


@Tommy__: nie wiem czy wiesz, ale w tym samym poście w gorących skrytykowali ją ludzie z Neuropa

Ja uważam, że pracownika powinno się zatrudniać ze względu na kompetencje a nie na płeć.


@Tommy__: spoko, ale także nie powinno być dyskryminacji. Czy dem pochwala czy neguje problemy o których ty piszesz? Nie. No to o c--j ci chodzi?
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Głównie chodzi mi o sprawę feminizmu, który tak tutaj Dem gloryfikuje. Owszem feminizm pomógł w wielu kwestiach kobietom, ale dzisiaj momentami staje się jego parodią i robi się z tego walka o większe przywileje niż mają faceci. A gdy jakiś facet skrytykuje takie akcje jak np. ja opisałem to nazywa się go toksycznym
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Myślałem, że to kolejny wysryw jakiegoś kuco incela z wstawkami o julkach i chadach oraz postulatami zrobienia w Polsce kalifatu a tu jednak miłe zaskoczenie.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Bełkot który został rozstrzelany na 10 tysięcy sposobów już lata temu. Fajtłapa rysujący słabe komiksy propoguje ideologie, która stawia fajtłapy na piedestale, jakie to symptomatyczne.

W kanałach subskrybowanych sami komuniści z breadtuba. Czy ten koleś ma swoich widzów za idiotów? Najwyrażniej ma rację.
  • Odpowiedz
dzisiaj momentami staje się jego parodią


@Tommy__: wiele osób w Neuropa uważa identycznie, że wiele postaw feministycznych.

robi się z tego walka o większe przywileje niż mają
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Ale ja tu nic nie wspomniałem o związkach międzyrasowych, co uważam za całkowicie normalne. Jeśli chodzi o listy wyborcze to 50-50 uważam za niesłuszne. Dla mnie partia nawet może się składać w 100% z kobiet jeśli ich poglądy będą rigczowe. Z resztą żadna z partii nie wystawiła kobiety w ostatnich wyborach na prezydenta. Tzn. Platforma wystawiła ale no cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak
  • Odpowiedz
O to, żeby na listach było 50-50? To jest przywilej?


@JakovKarnic: Jasne, że tak. Każdy parytet z definicji jest przywilejem dla jakiejś grupy. Z resztą się całkowicie zgadzam, bardzo RiGCZowe podejście.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: w Stanach i nie tylko feministki wywalczył zakaz trzymania nóg za szeroko w metrze. Grupa tych skrajnych feministek jest jednak dość wpływowa, że są w stanie forsować prawo.

Inna kwestia, mówił o podejściu jego koleżanek do gwałcie i przemocy na mężczyźnie. Kobiety statystycznie deklarują się po tej stronie,. Jednak, jeśli chodzi o faktyczne działanie, jak bycie w związku na przykład czy sam kontakt, to statystycznie jest odwrotnie. Ten "słaby"
  • Odpowiedz
Fajtłapa rysujący słabe komiksy propoguje ideologie, która stawia fajtłapy na piedestale,


@Anaris: zdefiniuj fajtłapę
Jeśli fajtłapa = ktoś małomęski to w sumie dobrze, że to się robi, bo dlaczego jakiś napakowany testosteronem frajer ma być lepszy od kolesia z mniejszym tesosteronem?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@JakovKarnic: Przykra sprawa z tym Demem, strasznie się zmienił od momentu sukcesu kuców. Już wcześniej wycofałem subskrypcje. Ze względu na przeszłość nie będę go krytykował, niech żyje w swoim świecie ale nie widzę powodu by wrzucał o tym filmy na swój główny kanał o charakterze komediowym.
  • Odpowiedz
O to, żeby na listach było 50-50? To jest przywilej? xD


@JakovKarnic: Czekaj, to co to jest? Ile dokładnie wymiarów struktury społeczeństwa mamy w takim razie obowiązkowo odzwierciedlać na listach? Bo wygląda na to że to mechanizm skierowany wyłącznie wobec biologicznych kobiet, pomijający miliard innych kategoryzacji. Stypendia tylko dla kobiet, szkolenia tylko dla kobiet, konkursy tylko dla kobiet, dodatkowe punkty na uczelnie, programy rekrutacyjne - to wszystko świadomie pomijasz, więc
  • Odpowiedz