Wpis z mikrobloga

Codziennie utwierdzam się, w tym że Niemen miał rację śpiewając, że "człowiekiem gardzi człowiek".

Sytuacja z dzisiaj:
Stoje przy kasie samoobsługowej w Auchan i słysze za plecami jak kasjerka każe facetowi (lvl 35, dobrze ubrany) założyć maskę ochronna. Facet coś odburknął. Przyszedł ochroniarz i tłmaczy mu, że takie przepisy a facet do niego: "spier#@&@j!".
Najgorsze, że całej sytauacji przyglądała się (chyba) córka (lvl 5) owego dżentelnena i 15 innych osób stojących w kolejce (włącznie ze mną).
I co? Powiecie, że trzeba było wkroczyć do akcji. . Po takim idiocie nie wiadomo czego można spodziewać.
A więc drogi idioto: jeśli masz tu konto, to wiedz, że gardzę Tobą za twoje dzisiejsze zachowanie. Nie pozdrawiam.

#polska #patologiazmiasta #koronawirus
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@romek898:

To idźcie wy wszyscy oburzeni pod sejm i tam popłaczcie, a nie popieracie p-------------e się do gościa,

Dlaczego mielibyśmy iść pod sejm, a tym bardziej płakać? Mnie obecny stan prawny bardzo odpowiada.
  • Odpowiedz
@Agemaker:

masz Ty chociaż jakieś minimalne podstawowe wykształcenie i wiedzę o tym jak sie przenoszą patogeny i dlaczego noszenie masek jest tak ważne? Czy jestes kolejnym DEBILEM, który tylko krzyczy że maseczki to kagańce?

Mam wykształcenie na poziomie doktoratu. Debilem chyba też nie jestem, chociaż kto wie. Przynajmniej Stowarzyszenie Mensa Polska tak nie uważa. A co, panie ratowniku? Skąd te nerwy? Mogę zaklaskać, jeśli to pomoże.
  • Odpowiedz
@romek898: Ale ty myślisz, że do takiiego ochroniarza to się jacyś ludzie na poziomie p------------ą? Przecież każdy z nas chodzi do sklepu. Kto tam nie ma maseczek? W 90% to sebixy. Cały dzień j----i w swojej c------j robocie przez przełożonego, chociaż chwilę chcą poczuć nad kimś wyższość, uwolnić swoje frustracje. Dziadek dorabiajacy do emerytury w biedronce jest doskonałą ofiarą...
  • Odpowiedz
@Agemaker:

ten doktorat to chyba w wyższej szkole robienia hałasu ( _)

Mocarna riposta milordzie. Post edytowany, planowałem ostrzej, ale nie chcę Cię przyprawić o kolejny udar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dutch czyli jestem po prostu zwyczajnym debilem, wykształconym ale dalej debilem, dobrze że się do tego otwarcie przyznajesz.

Ale mimo wszystko napiszę Ci jaka jest rola maseczek. Mianowicie używając aparatu gębowego w jakikolwiek sposób z naszych ust i nosa wydostają się drobinki płynów, na tych właśnie drobinkach i kropelkach nazywanych aerozolem przemieszczają się patogeny. Jesli nie masz nic na swojej twarzy to te właśnie kropelki latają sobie wszedzie dookoła Ciebie na
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Moja ulubiona wykopowa covidianko. Chciałbym żeby kiedyś wyszła taka sytuacja, że rządy czy tam lekarze przyznaliby, że to wszystko to była jedna wielka niepotrzebna panika, że to jednak antymaseczkowcy mieli rację itd. Chciałbym wtedy widzieć jak Ci sie pala zwoje w mózgu i tracisz łącze przez chwilę z mózgiem, patrząc na Twojego zonka na buzce, piękne by to było. Światopogląd by runął jak domek z kart pewnie. ( ͡
  • Odpowiedz