Wpis z mikrobloga

@soadfan Trzeba być debilem do ² żeby uwierzyć, że ten pas chroni xD

Ja rozumiem, że dla niektórych wydatek 500-900 zł na fotelik to sporo, ale kupujemy go dla naszych własnych dzieci, żeby w podróży były bezpieczne, a szukanie oszczędności powinno być na ostatnim miejscu
  • Odpowiedz
@ratty:

na grupach madkowych ze wszystkimi gadżetami tak jest: „skoro jest dopuszczone do sprzedaży, to na pewno nie jest szkodliwe” ;p


Pokaz te grupy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mirek_januszy: przecież właśnie po to jest 500+ więc jaki wydatek? Ja właśnie z tego kupiłem fotelik, że taka powiem jako bonus. Jak dla kogoś to dużo to niech zrezygnuje z samochodu.
  • Odpowiedz
@Norskee: ja jestem w grupie "duże w 2020. Najwieksza grupa dla mam".

Co chwilę pilecane są wisiadla, chodziki, herbatki z kopru włoskiego czy dooajanie noworodków. A jeżeli ktoś się odezwie, sprostuje, ostrzeże, to nierzadko dowie się, że gest wredna zmija, ktira nie ma własnego zycia xD
  • Odpowiedz
@bolczan: koper wloski dziala na niemowleta rakotworczo i genotoksycznie, a dopajanie tak malych dzieci moze doprowadzic do zaburzen gospodarki mineralnej w organizmie oraz niedozywienia - noworodki i niemowlaki maja malutkie zoladki, więc brzuszek bedzie zapelniony wodą, dziecko moze nie zglaszac się na karmienia i w konsekwencji nie bedzie przyjmowac odpowiedniej ilosci skladnikow odzywczych zawartych w pokarmie.
W skrajnych przypadkach mowi się nawet o tzw. zatruciu wodą.
  • Odpowiedz