Wpis z mikrobloga

@soadfan: każdy rozsądny rodzic to wie, reszty debili mi nie szkoda bo na własne życzenie narażają swoje dzieci na śmierć lub kalectwo.

Ale taki sam pewnie jest odsetek dzieci co w tym jeżdżą jak i tych które jeżdżą bez fotelików, na kolanach itp itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@hpiotrekh: @rajman: zgadza się to antymandat, ale chodzi o sam fakt, że (producent i dystrybutor) chwali się tym wszędzie, że jest to bezpieczne i lepsze od fotelika. Ja sam gówna nienawidzę i każdemu odradzam.
  • Odpowiedz
@soadfan: Ostatnio teściowi tłumaczyłem to - nie mógł do siebie przyjąc że jak coś jest reklamowane to może nie spełniać wymagań i przepisów pomimo tego że zgodnie z jakąs tam normą punkty w których dziecko ma być utrzymane się zgadzaja... Stare pokolenie to dramat jest żeby cokolwiek przekonać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@niezawodny: mam znajomych w okolicach 30 i też twierdzą, że skoro reklamują i to nawet w TV to znaczy, że to jest ok. Także to nie tylko stare pokolenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soadfan: cieszę się, że moja coroczna składka trafia na takie badania (ʘʘ) Chyba, że to z jakiegoś oddzielnego budżetu robią.
  • Odpowiedz
@soadfan: na grupach madkowych ze wszystkimi gadżetami tak jest: „skoro jest dopuszczone do sprzedaży, to na pewno nie jest szkodliwe” ;p np wisiadła do noszenia dzieci za krocze, jak w każdym amerykańskim filmie :P
  • Odpowiedz
@ratty i jeszcze się znajdzie osoba, dla której taki badziew musi być bezpieczny bo jest w sklepie ale jednocześnie szczepionki to zło i zamach na bombelka, mimo wieloletnich i różnorodnych badań XD
  • Odpowiedz