Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#zdrowie #mesycyna #koronawirus #lodz i k---a jego mać.
Moja żona ma problem z zębem. Dziura taka, że można ropę z dziąsła wydobywać. Twarzoczaszka w okolicach ryja spuchnięta, leki nie pomagają, do pracy iść trzeba a dentyści nie przyjmują. A jeśli już to za rok albo dwa. Dzwoniliśmy wszędzie, włącznie z 112 i najlepsze, co im przyszło do głowy, to znaleźć internistę, który wypisze skierowanie do chirurga. No albo męcz się człowieku do bliżej nie określonego końca pandemii a jak jeszcze dostaniesz gorączki, to Cię zamkniemy.

A teraz poważnie: znacie może internistę, który byłby tak miły i wypisał to na natychmiast?:) Może być zdalnie czy coś :)
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ECMAlover: Dentyści przyjmują, ale nie wszyscy. Mój ojciec miał ten sam problem w w Kwietniu i załatwił... Może nie będę pisał jak się skończyło, ale był w sumie 3 razy u 2 dentystów. Dało się nawet w samym środku tej paranoi.

... Albo napiszę jak się skończyło: w sądzie XD. Pojechał do dentysty w Aleksandrowie, ten mu zlecił fotę, fotę nie wiem gdzie zrobił, wrócił z fotą do dentysty, no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubaklodz: wyszło, no trudno, żeby nie :P Tylko bagatelizowali na max.Jedyne, co to jak prywatnie robiliśmy przód, to zaproponowali zrobić, ale po kilku dobrych kaflach, jakie tam zostawiłem, uznaliśmy, że jeszcze poczekamy i się zemściło :/
  • Odpowiedz