Wpis z mikrobloga

@Qraape: @Del: mój też! Mama wtedy kupiła mi KŚG, potem było jeszcze CD-A i zdaje się że Reset i kazała mi wybrać które chcę zbierać - wybrałem CD-A mimo że najdroższe to rodzice jakoś to znieśli, ale KŚG często kupowałem oprócz tego :). Książe i Tchórz to jedna z naszych ulubionych gier z dzieciństwa, mojego i siostry.
@WuDwaKa: a widzisz, ja właśnie między innymi dzięki tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@windows95: pamietam, że dwa pierwsze Thiefy były tak trudne, że trZeba było oszczędzać każdą strzałę z misji na misji, w tu wchodzi Thief 3 gdzie grałem podobnym stylem i skończyłem grę z ogromnymi zapasami, ale się w-------m. Była prostsza, a ja jak ten biedak pałowałem kolesi w misjach.
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: ja tak 2000-2004 myślę że przegapiłem może jakieś pojedyncze numery, zazwyczaj rodzice wymyślali jakiś pretekst żeby nie było że za darmo - umyć auto, pomóc przy czymś, ale to dobry system dla młodego człowieka żeby takie pisemko było nagrodą :) i oczywiście potem nieprzespana nocka bo trzeba czytać - nie miałem kompa w tym samym pokoju w którym miałem łóżko, co dla mojego czytelnictwa było zdecydowanie dobre bo pochłaniałem
  • Odpowiedz