Wpis z mikrobloga

Widziałem dziś murzyna z biała dziewczyną w kato siedzących pod pawilonami przed pizza hut

Rasizm czy nie, ale jak często widzicie takie widoki ?
Nie jestem rasistą ale ile widzieliście par mieszanych w życiu ? ( nie mówie tylko o murzynach, ale też murzynkach, azjatkach, azjatach, brązowych ( hindusi, arabowie, latynosi )).

#przegryw #katowice #warszawa #krakow #gdansk #wroclaw #lodz #szczecin #poznan #kolorowaagitacja
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twojastaratopredator12: jak dla mnie normalna sprawa widuje takie pary dość często i wychodzę z założenia, że skoro chciałbym zerżnąć uroczą azjatkę czy tam murzynkę to kobieta też ma do tego prawo ale ja mam prawo nie chcieć p0lki po murzynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twojastaratopredator12: jeżdzę na uberze, zdziwiłbyś się ile wożę młodych ładnych dzierlatek zazwyczaj z samego rana zamówionych na bardzo egzotyczne imiona ( ͡º ͜ʖ͡º) A wieczorami co druga para to ciemnoskóry + mocna dziewiątka polka, niezmiernie z siebie dumna. Zdarzają się też tłuste bazyle co promienieją przy murzynkach tak motzno że aż ciężko coś zobaczyć na drodze. W Krakowie to standard, pogódź się z tym. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz