Wpis z mikrobloga

Tak mi się nie chce. Wróciłam dziś z miesięcznego urlopu do przedszkola, musiałam wstać o 5. Nie chce mi się. Jestem śpiąca. Oby jutro było słońce to pójdziemy na plac zabaw. Może nawet nie będzie więcej dzieci niż dziś. Byłoby spoko. Dostałam dziś tyle całusów, że mi chyba starczy do końca roku... #przedszkole #pracbaza Po dwóch latach z maluchami wreszcie awansowałam do grupy CZTEROLATKÓW! I oni potrafią słuchać, skakać, rysować... Nie ma żadnego malucha, który by rozwalał zajęcia... Mogliśmy dziś poczytać książkę, pobawić się w las, zrobić medale na Dzień Przedszkolaka. Szaleństwo. Życzę Wam miłego tygodnia, jeszcze cztery dni.
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xTortox
@chleb_z_baltony ubieramy buty, kurtki i czapki (udajemy). Zbieramy grzyby (przysiady), przeskakujemy kałuże (skoki), gonimy zająca (bieg), schylamy się pod gałęziami (skłony), leżymy na polance (relaksacja) itp
;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@estetka: oj oj musisz wstać rano do ciężkiej pracy? Ojojoj faktycznie masz tak źle w życiu, pewnie po pracy wracasz do ciepłego mieszkania, robisz pyszny obiad i do wieczora możesz leżeć i nic nie robić? Ojeeej tak mi przykro, naprawdę, masz w życiu tak źle... :(((((
  • Odpowiedz