Wpis z mikrobloga

@Blehndzior czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić fenomen Moraty? Nigdy jakiegoś świetnego sezonu nie miał, chyba raz w Realu był blisko gdzie 15 bramek strzelił, tak to piłkarz średni. A tu co rok transfer za około 50 mln euro
  • Odpowiedz
@GrubyChudini: Rozbraja mnie to gadanie, że świetnego sezonu nigdy nie miał xd. Liczby się go nigdy nie trzymały, w meczach ze średniakami głowa nie dojeżdżała, ale jeśli chodzi o granie z drużynami z topu, to był gigantycznym liderem w przodu. Dwumecz z BVB, Realem, finał z Barcą, City, czy pamiętny Bayern w 15/16. Imo świetny gość i za tamte lata mam do niego ogromną słabość.
  • Odpowiedz
@realbs:
Serio? A ja go pamiętam głównie z marnowanych setek. Zresztą patrząc na statystyki dla "topowego" napastnika 148 goli w 404 meczach to lekka porażka jak porówna się to chociażby z Suarezem, którego Juve mogło mieć za darmo, który jest 100 razy lepszym piłkarzem, niestety ostatnio trochę szklanym ale nastukał w 612 meczach 406 bramek i to nie są bramki typu dołożenie nogi, ale pamiętam ładne brameczki zza pola karnego.
  • Odpowiedz
@Mysciak: Bo setki marnował ze średniakami, ale w LM nie można mu skuteczności ani walki odmówić, to raz. Dwa, że wtedy był głównym napastnikiem w Juve. Teraz takim jest Ronaldo, a Alvaro będzie grał pod niego - ściągał obrońców, dryblował, zastawiał się, a w tym zawsze był znakomity. Suarez nawet do koncepcji Pirlo nie pasuje, bo Romano czy Di Marzio od początku mówili, że głównym celem jest napastnik w stylu Dzeko,
  • Odpowiedz