Wpis z mikrobloga

@RomantykWSidlachRutyny: tego nie wiadomo, moze bym ugral bo dynamina mi wrocila chodz tak do konca jej chyba nigdy nie stracilem, ogolnie to rozowe lubia moj charakter. Czesto to slysze od kobiet. To ze masz 200 cm i jestes kawal chlopa nie znaczy ze wygrales, kobiety moim zdaniem wola atetyczne sylwetki i patrza ogolem na genotyp a Ty pominoles bardzo wazna kwestie jaka twarz mial ten gosc
@czarny_black: No wlasnie Ty masz nie wiadoma sytuacje, bo jak jestes super atrakcyjny i podobasz sie laskom, to zawsze jakas czesc z nich bedzie Twoje inny cechy wychwalac nawet niezasluzenie, takze wiesz, nie wiadomo, czy jestes lubiany, czy sie po prostu podobasz i zwierzecy instynkt bierze gore ;)

Gosc mial twarz normalna. W dodatku byl bogaty i byl ulubiencem jej rodzicow. Ale to ja bylem inteligentny i zabawny i potrafilem ja
@RomantykWSidlachRutyny: raczej nie, odnosze wrazenie ze mnie uwielbiaja a jezeli mnie nie lubia i mimo to do mnie ciagna to udowadnia blackpill. Normalna twarz, to nie twarz chadowa a jezeli on wydzwanial do niej to tylko Ci pomogl takim zachowaniem,powienien miec to w dupie. Co do wzroku psychopatycznego to owszem zgodzam sie bo sam taki mam, ale do tego przydalaby sie jeszcze morda chada, bo inaczej wezma cie za #!$%@?. widzisz
@czarny_black: To co on robił nie miało żadnego już znaczenia. W momencie jak wziela ubrania i przeprowadziła się do mnie była już moja. Stary, ale nikt nie przeczy, ze laski nie ciągną do dobrego wyglądu. Ciągną. Ja walczę z innym poglądem, czyli tym, który mówi, ze żeby moc rywalizować o laski, związek, musisz spełniać X kryteriów wygladowych, wzrost>180, jakieś ratio wyliczane z twarzy i #!$%@? #!$%@? wi co jeszcze. Inaczej nie
@Zelber: ? Blackpill jest prawda zyjemy w hipergamii jestem 6.5/10 + 188cm +spoko frame (obojczyk 50cm ) mysle ze jak nie dobije do 195cm i nierozwinie mi sie glabella oraz zgrubieje kosciec to ide na magika its over. Gorny normik to jest smiec grnetyczny w oczach ulanej #p0lka w 2020
@Zelber Oskar wiem że chciałbyś udupić większość przegrywów aby dalej żyli w #bluepill ale niedługo #blackpill będzie wprowadzany w szkołach jako przymusowy przedmiot nauczania. 5 lekcji w tygodniu abyś nigdy nie zapomnieć że tylko najlepsze jednostki będą promowane w życiu.