Wpis z mikrobloga

@Smerfastycznie: O, widze, ze tu trafilem na odcisk, bo pewnie masz powyzej 174cm, a cycki ostatnio widziales gdy miales roczek.

Niestety, niektorzy sa skazani na przegryw i nie musisz wylewac swojej frustracji na innych ludziach za to. Nie jest to ani Twoja, ani nasza wina, ze jestes poza zainteresowaniem wszystkich kobiet na swiecie ;) Po prostu deal with it !! :)

Blackpill jest religia przegrywow, ktora ma za zadanie wmowic im,
  • Odpowiedz
@Smerfastycznie: Uwazaj, bo z kazdym kolejnym wyzwiskiem i atakiem na bogu ducha winna, obca osobe w internecie tylko potwierdzasz fakt, ze w dziecinstwie stary bawil sie z Toba w doktora. Sa na to badania.

Przeczytaj sobie komentarze, wpadasz tu jak Filip z konopii i zaczynasz mnie obrazac. Ty masz czelnosc kogos nazwac chwastem ? Takich jak Ty wyrywam z korzeniami i czyszcze podlogi. Cham i prostak xd

W dodatku masz problem
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: Ostatnio jeden z naczelnych blackpillowcow tego forum, a jest was kilku, powiedzial wprost i ja tu go cytuje "Bez 185cm wzrostu nie masz szans na wartosciowa cipe". To jest jego cytat, a o blackpillu to gosc pisze w kazdym swoim poscie.

To kto tu nie wie co to blackpill, ja czy on ?
  • Odpowiedz