Wpis z mikrobloga

@RomantykWSidlachRutyny: @Zelber: bo blackpill to prawda ja mialem depreche, chodzilem nie pewny siebie w lekach co rozowe lubia pewnych siebie gosci, bez pracy nie mialem zadnych dochodow bo nie bylem w stanie pracowac przez depreche a z laskami probemow zero. Chcialy sie spotykac, pomagac mi, jak myslicie dlaczego? Bo jestem chadem, ja im sam mowilem ze mam depresje siedze tylko w domu, rzadko kiedy wychodze ze nie mam pracy itd.
@Jestembogaty: Przyglup, chcialbys byc tak inteligentny i ogarniety jak ja. Ale nigdy nie bedziesz, dlatego mozesz dalej siedziec w piwnicy, nikt Cie na zewnatrz nie zaprasza. Malo tego, nikt nawet nie ma poczucia, ze kogos tu brakuje ;)

Takze siedz tam dalej
@czarny_black: W takim razie dlaczego mając te 14-16 lat miałem zerowe powodzenie u płci przeciwnej, a obecnie, kilkanaście lat później bardzo duże? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież geny mi się nie zmieniły.
no bo aspirujesz do bycia beciakiem xD kobiety musza sie z kims w koncu zwiazac a chada nie styknie dla kazdej. Nie wiem jak wygladasz, moze jestes gornym normikiem to jeszcze spoko
@czarny_black: No ale zaraz. Wypowiadasz się jako Czad o teorii opisujących zainteresowanie kobiet nie-czadami. Trochę bezsens. Nikt nie neguje, ze Czad przyciąga dziewczyny, zwłaszcza Tinderowki. Ale Twoje zdanie tutaj niewiele wnosi i nie ma znaczenia. Może posłuchajmy osób które blackpill w założeniu eliminuje z wyścigu. Ja zawsze cieszyłem się zainteresowaniem, miałem 5 związków, spałem z ponad 10 dziewczynami. Byłem najsłynniejsza osoba w liceum. Nie jestem Czadem
@RomantykWSidlachRutyny: wypowiadam sie dlatego bo widzialem jak kobiety traktowaly moich rowniesnikow i nadal traktuja, na jakie dziewczyny moga sobie oni pozwolic a na jakie ja, jak Julki mnie adoruja i pchaja sie na bolca a ich maja gdzies, poprostu o wyboltzowaniu mlodej plodnej Juleczki moga sobie pomarzyc w przeciwienstwie do mnie. A nie sa przegrywami tylko normikami
@czarny_black: W ramach wyjaśnienia, mam tu obecnie na myśli zakres wiekowy 20-26 lat, a nie ~30, czyli w moim wieku. Do tego sporo ludzi ma baaardzo poważny problem z określeniem mojego statusu materialnego, więc opcja na dobrze zarabiającego beciaka też niezbyt się sprawdza.
@RomantykWSidlachRutyny: nie wmawiam, mialem depreche ktora wziela sie z mojego uzaleznienia. Na szczescie to wszystko juz za mna, ten okres w zyciu mnie zblackpillowal, ten caly matrix w ktorym zostalem wychowany runal, bo jako nie nadajaca sie do normanego funkcjonowania jednostka i tak mialem ogromne powodzenie u kobiet. Wtedy zrozumialem ze najwazniejszy jest wygląd. Rowniez z fartem
@czarny_black: Eee tam. Błąd we wnioskowaniu. Jedyne czego Twoja sytuacja dowodzi, to to, ze z dobrym wyglądem można rwać laski POMIMO bycia dysfunkcyjnym. Tyle. Ja swoim życiem dowodzę, z silna psychika, inteligencja, pewnością siebie i dobra bajera, można rwać laski POMIMO średniego wyglądu. I jak połączyć te dwa wnioski ? Ani mój, ani Twój przykład nie zdradza żadnej tajemnicy wszechświata xd mówienie „wygląd jest najważniejszy bo dobrze wyglądam i mam powodzenie”
@RomantykWSidlachRutyny: wlasnie udowadnia bo w zyciu sa rozne etapy ja mialem gorszy, teraz mam lepszy i gdybys Ty byl na moim miejscu w tym gorszym nic bys nie ugral bo bazujesz na czyms innym niz wyglad. Blackpill twierdzi ze wyglad jest najwazniejszy i tu sie to potwierdza, kobiety prawdziwie porzadaja tylko chadow i to prawda, blakpill nie mowi ze bedac niechadem nic nie ogarniesz, ale mowi ze bedac chadem jestes ponad
@czarny_black: Heh, mówisz, ze ja z Twoja psycha wtedy bym nic nie ugrał, a ja powiem, ze Ty z moim wyglądem teraz byś nic nie ugrał. No i co z tego wynika. Nadal #!$%@?. A dla urozmaicenia dyskusji powiem Ci, ze moja była dziewczyna rzuciła swojego faceta 200cm wzrostu, kawał chłopa, by związać się ze mną. Także gdzieś istnieją kobiety, którymi nie kieruje tylko zwierzęcy instynkt, bo gdyby tak było, ona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RomantykWSidlachRutyny: Gościu ma 174 cm wzrostu, a do fotki dobrane są tylko laski niższe od niego, żeby wyglądał na wyższego xDDD W normalnym świecie, takim bez ustawianej fotki byłyby też obok niego kobiety zbliżone wzrostem i wyższe.