Wpis z mikrobloga

@Mors_mihi_lucrum: mam nadzieję że pozbyto się już tych ubeckich metod wychowania niedostosowanych do dzisiejszych czasów. W podstawówce miałem taki rygor. Potem nastały czasy patologicznego gimnazjum i zgadnijcie jak otoczenie traktowało nauczonego uległości i grzeczności chłopca. Teraz te patusy mają dobre prace i rodziny a ja gnije w piwnicy nie mając dnia bez myśli samobójczych. Podporządkowuje się nas tylko po to abyśmy nie sprawiali nauczycielom kłopotów a to że tworzy się mentalne
@WiktorekS: ciotą to jest twój stary cwaniaczku, kolejne wysrywy żałosnego normika, co #!$%@? za 10% więcej niż minimalna krajowa, loszka ma 100kg+ i myśli, że chwycił pana boga za nogi i może dawać pseudo życiowe rady XD


@dymitrop: przejrzałem twoje wpisy i widzę, że od 6 miesięcy postujesz jedynie w tagach związanych z lolem, przegrywem i pytasz o projekty dla początkujących z programowaniem xD

Czyli nie pracujesz, nie masz loszki,
Pobierz g0dl1ke - > @WiktorekS: ciotą to jest twój stary cwaniaczku, kolejne wysrywy żałosneg...
źródło: comment_1600677262YBhzE5vJ185YEl82jomFsb.jpg
@dymitrop: przejrzałem twoje wpisy i widzę, że od 6 miesięcy postujesz jedynie w tagach związanych z lolem, przegrywem i pytasz o projekty dla początkujących z programowaniem xD


@g0dl1ke: o #!$%@?, bo przecież wszystko co robię umieszczam na wykopie XDDDDD
typowe rozkminy dzieciaka z ery facebooka i instagrama - jak człowiek coś robi, to musi swoje wysrywy wsadzać do neta, żeby wszyscy wiedzieli xDDD I Ty się jeszcze #!$%@? udzielasz
nie jestem takim zerem jak Ty, żeby wchodzić na czyiś profil i #!$%@?ć się


@dymitrop: powiedział typ pracujący na produkcji, grający w lola i używający argumentów „twój stary” XDDDDD

Ponownie, bycie zerem podniosłoby twój status społeczny XD i czarnolisto bo będziesz mnie do rana wolał
powiedział typ pracujący na produkcji, grający w lola i używający argumentów „twój stary” XDDDDD

Ponownie, bycie zerem podniosłoby twój status społeczny XD i czarnolisto bo będziesz mnie do rana wolał


@g0dl1ke: nadal lepsze niż przeglądanie czyjegoś profilu w nadziei na znalezienie czegoś o co można się #!$%@?ć XDD
A to jednak pracuje na produkcji, ostatnio byłem bezrobotny, może się w końcu zdecydujesz?