Wpis z mikrobloga

@Wesol96:
Pisali wtedy, że zagrał wyibtny mecz (to było bodajże 0:0 z Milanem, debiut Piątka w Milanie) i rozpływali się nad Zielinskim. No to jeżeli każdy ten "wybitny mecz" Zielińskiego ma tak wyglądać, to on jest dupa, a nie topowy zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vvvariacik: To ja Ci podpowiem jak to pewnie wyglądało.
Dwaj randomowi dziennikarze internetowi wrzucili na twittera po krótkim filmiku z pojedynczym zagraniem Zielinskiego , które akurat było widowiskowe (miał takie w tym sptkaniu) , sport.pl zrobił z tego artykuł dorzucając pare wybiórczych statystyk i jako clickbait podał 'włoscy dziennikarze zachwyceni Zielińskim po meczu z Milanem', Ty nie zwróciłeś kompletnie uwagi jaka była treść artykułu i 20 miesięcy później jesteś przekonany, że
@venomik:
jezu, bodaj ćwiąkała i święcicki pisali takie rzeczy, podawali konkretnie bodaj ilość dyrblingów, ilość celnych podań i procent celnych podań, i że był pod tym względem najlepszy w drużynie
to teraz sobie sprawdzaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a nawet jeżeli się okaże, że tak nie było to nie zmienia to faktu, że zieliński jest mierny, jakby nie był to napoli wygrałoby z barceloną (a z tego
@vvvariacik: Powiem ci że krytykowałem Zielinskiego i chciałem żeby wypadł z pierwszego składu kadry do czasu aż zobaczyłem mecz z jego udziałem na żywo. Zmieniłem zdanie, w tv tego tak nie widać ale to jest mega talent. Każdy jego kontakt z piłką to coś wiecej, prowadzenie piłki, przyjecie, robi to z lekkością i niewiadomo w która stronę pójdzie lub poda.
@Marcinnx: tą akcją coś zdziałał czy sztuka dla sztuki?

@Wesol96: Zieliński jest piłkarzem wygodnickim, nie ma za grosz charakteru. Jest trybikiem w maszynie, który nigdy nie weźmie na siebie odpowiedzialności za wynik. Wygodnie mu w Napoli, bo nie wymagają od niego cudów, wygodnie mu we Włoszech, bo zna język. Ligi nie zmieni, bo po co.

Za chwilę będzie w klubie wybitnego reprezentanta, bo spokojnie nabije te 80 spotkań. Powiedz mi,
The Gran Galà del Calcio AIC is an event organised by the Italian Footballers' Association (AIC) in order to make awards to players, managers and referees who has been considered to have performed the best over the previous Serie A season. The winners of the prizes are chosen by the league's footballers. It replaced the Oscar del Calcio AIC in 2011, which had occurred since 1997.


@vvvariacik: @Paruwkowy__Skrytorzerca: z pewnością
Pobierz Marcinnx - > The Gran Galà del Calcio AIC is an event organised by the Italian Footba...
źródło: comment_1600654943kEJOebwTqVfgKira66NksE.jpg