Wpis z mikrobloga

@Lucider5: a jak kobieta dziewictwo straciła przez gwałt i nie mówi Ci o tym, co ją kiedyś spotkało, a się Tobie oddaje? Wtedy ją źle ocenisz, bez sensu zupełnie. Swoją drogą, ja krwawiłam dopiero za drugim lub trzecim razem i to sporo czasu po tym, jak wstałam z łóżka :p
  • Odpowiedz
@technojezus czemu leczyć :p to zabawne te wysrywy przegrywów które za rękę nie trzymały kobiety i do końca życia zostaje u mamy albo zostaje zakolakiem beciakiem jakiejś pato karyny z 3 dzieci i każde z innym XD widziałem takie obrazki na własne oczy
  • Odpowiedz
@Sandrinia ile jest takich o których piszesz? A ile takich które po prostu kłamią na ten temat? Śmiem twierdzić że tych z gwałtu zdecydowanie mniej, a więc prawdopodobieństwo tego że spotka się taka która kłamie jest zdecydowanie większe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@stanley___: Według mnie największym frajerstwem jest ślub z dziewicą. Jeden k*tas to zawsze za mało i zawsze będzie się zastanawiać jak by to było z kimś innym. Co prawda druga skrajność jest chyba jeszcze gorsza, ale można chyba znaleźć złoty środek gdzieś pomiędzy celibatem, a k*restwem.
  • Odpowiedz
@Lefty nie. Kobieta która nie została rozdziewiczona przez ciebie nie jest warta twojej uwagi. Cucku. Pepe nie jest dla normikow i nigdy nie będzie więc go lepiej usuń pajacyku. Reporcik za namawianie do samobójstwa.
  • Odpowiedz
  • 1
@SweetStud no to przecież dokładnie na to samo wychodzi skoro celem jest związek xd
pepe dla normikow i tej siły już nie zatrzymasz, a reporcik spoko, ale rozważ propozycje :>
  • Odpowiedz