Wpis z mikrobloga

@rorf46: nie chodziło o żadne zwierzęta, bo to tylko teatr dla plebsu a o ustawę o bezkarności Matiego i Sasina za wybory, które się nie odbyły. Nie mogli się dogadać w sprawie stołków z Ziobrą i Gowinem, więc ci chcieli głosować przeciw. Dlatego głosowanie w ogóle się nie odbyło.

Sugerowanie, że komukolwiek w tym rządzie zależy na czymś innym niż na stołkach i władzy XD
to taka niewielka ta opozycja. I niewiele robi, poza cyrkami w Sejmie. Przypominam, że większość (albo wszystkie) wałów PiSu wykrywali działacze PO (Sasinada, respiratory itd)


@rorf46: zrozum Mireczku, że #konfederacja robi cyrk w Sejmie dlatego, żeby wyraźnie pokazać swoją opozycję do rządów pisowskiej bolszewii. A cała neuropisowska ferajna jeszcze pomaga wieszając psy na konfederacji XD.
miewają celne punkty, jak wczoraj, ale generalnie przez większość czasu mało wartościowy cyrk


@rorf46: przez ten cyrk było ich widać i KAŻDY wie, że się ujęli za Polskim przemysłem futerkowym a pisbolszewia zagłosowała RAZEM z opozycją XD

MAJSTERSZTYK w wykonaniu przystawek. I pomyśleć, że możliwy koniec Kaczyńskiego to typowy cios w plecy, przystawek a nie wygrana gałganów z opozycji.
@qluch: i znowu usprawiedliwianie opałów konfederacji,
a konfederacja ostatnio zagłosowała razem z PiSem przeciw kandydatce RPO, jednak widać KonfedePiS też działa mocno w sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°), i komu mają zaimponować, bo napewno nie normalnym wyborcom, imponują jedynie dzieciom z liceum, i bezmózgowcom zwanymi czasami narodowcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie głosuje na Lewice ani na PO i PiS
i nie głosuje na Lewice ani na PO i PiS


@Matixer: no i co z tego?

Poza tym, co mi po twojej i neuropejskiej narracji? Dla mnie ważna jest prawica konserwatywna i wolnościowa.
Konfederacja swoim "cyrkiem" zwraca uwagę na siebie i swoje postulaty bo inaczej przeca nie ma jak w łżetelewizji.

Każda metoda jest dobra która powiększa środowisko konserwatywnych wolnościowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)