Wpis z mikrobloga

@Pawel993: ogólnie to deweloperzy od dawna dają do zrozumienia, że jak kupuje się mieszkanie to trzeba kupić też miejsce postojowe. Wtedy te miejsca nie mają żadnego znaczenia. Może potem zrobię zdjęcie jak u nas na osiedlu deweloper zastawił wszystkie miejsca betonowymi doniczkami z kwiatkiem i z kilkudziesięciu miejsc zrobiło się jakieś 10 z czego z 5-6 dla inwalidów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Pawel993: @bartez_94: u mnie w bloku na patio przy scianach też są same dla inwalidów.
Podobno przepisy nie zezwalają na zwykle miejsca blisko wejścia.
Na szczęście są tylko tabliczki a nie pomalowane na niebiesko XD

Oczywiście wszystkie normalnie sprzedane mieszkańcom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chociaż tutaj ten drugi rząd raczej nie
@Pawel993 zależy od wielkości osiedla. Z jednej strony szanuje, bo np ojciec znanej mi osoby mial wylew i przez dwa lata musial #!$%@? niewiadomo ile z racji tego, ze na ich parkingu panuje prawo junglii. Po dwóch latach w koncu wywalczył miejsce dla niepełnosprawnych blisko bloku.

Z jednej strony szanuje, bo np ojciec znanej mi osoby mial wylew i przez dwa lata musial #!$%@? niewiadomo ile z racji tego, ze na ich parkingu panuje prawo junglii.


@Risthar: no dobra ale jak jest tyle tych miejsc #!$%@? to przez cały czas będą stać puste, a jak nawet bedzie jakiś niepełnosprawny to będzie miał auto które będzie raz do roku używane żeby na przegląd jechać
@Risthar: no dobra ale jak jest tyle tych miejsc #!$%@? to przez cały czas będą stać puste, a jak nawet bedzie jakiś niepełnosprawny to będzie miał auto które będzie raz do roku używane żeby na przegląd jechać Nie kazdy niepełnosprawny nie jest w stanie prowadzić samochodu, wiele ludzi sparaliżowanych od urodzenia czy też po wylewie jest w stanie normalnie pracować i jeździć samochodem. Jedyny warunek to to, ze musza prowadzić automat.