Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
#!$%@? upadłem.
Moralnie i fizycznie.
Po redukcji 10 dni #!$%@? po 5k kcal a miał być reverse diet.
Nigdy więcej ścinania do 1600 i robienia 2h cardio dziennie.
xD
No ale sam sobie winien.
Waga +4kg.
Powinienem teraz znów wejść na redu i zjechać z tym co przybyło ale #!$%@?ć.

Od poniedziałku prop 100 e2d z fartem.
Zaczynać będę z tego co na foto.

Jedyny pozytyw że nie mam już w ogóle parcia na cheaty.

:<
#mikrokoksy #silownia
Estetykatopodstawa - #!$%@? upadłem.
Moralnie i fizycznie.
Po redukcji 10 dni #!$%@? ...

źródło: comment_1600364354C5ZxStEFVUA1hdfWAU0eL6.jpg

Pobierz
  • 28
@vonszmeister: tak i nie. Na pewnym etapie % BF to przejściowe zaburzenie wywołane leptyną i cieżko coś z tym poradzic, leptyna jest produkowana w adipocytach. Naturalny mechanizm organizmu aby przeżyć i po złapaniu kilku % tkanki tłuszczowej wszystko się poprawia. Naprawdę schodzenie do pręgów na dupie to raczej sytuacja ekstrymalna a nie naturalna. Trochę inna sytuacja aniżeli w stosunku do osoby, która jest niewolnikiem na etapie, gdy nie musi lub nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lazuli: tak dawno temu a ten to akurat kobiety.
@Dziki_Nomad: nie wiem z 4 lata temu chyba
@koeskoes: nie zmieści się, bym musiał panoramę
@vonszmeister: no widzisz tu wszyskto zależy od punktu siedzenia.
Porównanie danej sytuacji będąc np: biedakiem a bogaczem. Tak samo jest w tym przypadku.
Jak widzę, że ktoś ma problem z tym aby nie zjeść czegoś słodkiego a jest ulany fest, to uważam, że powinien
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dymass: nie zrobiłem z tym nic od 11 lat, żadna kobieta czy ktokolwiek w rzeczywistości nigdy nie zwrócił.mi na to uwagi prócz osób które siedzą a temacie.
Wręcz dostaje od różowych pozytywne komentarze na temat klatki.
Dlatego też swój długoletni kompleks jakim jest ginekomastia przerobiłem w swój atut.
Brzmi dość śmiesznie/irracjonalnie ale tak jest xd.
@kRpt: a weź se je
@Estetykatopodstawa: Tez tak mialem, tylko wpadało duzo wiecej niz 5k ;) potem wskoczyłem znow na redu, i po 3-4 tyg wszystko zeszło co zlapalem w okresie tego #!$%@? i zredukowalem to juz na 2400-2500 z mała ilością cardio a nie jak przed tym na niskich kaloriach i chorej ilości cardio. Nawet tego nie żałuje, bo #!$%@? co chcialem i psychicznie mi to bardzo pomogło po długiej redukcji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dymass: nie pójdę na operacje na NFZ.
Miałem w życie 2 operacje i 2 prywatnie
Wydałem na nie kupę kasy bo ponad 35k.
I nie żałuję.
Zbyt wiele się nasłuchałem że na NFZ lekarz nie wytnie całego Gino xD czy pozostawi blizny.

Możliwe że kiedyś to zrobię ale póki co nie chce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johnymielony69: niee
Operacja szczęki ale u mnie akurat był przerost żuchwy.(overchad ( ͡° ͜ʖ ͡°)) 20k + aparat na zęby przez 7lat pomimo prostych zębów to jakieś 5-8k

Oraz operacja wzroku༼ل͜ຈ༽ korekcja laserowa - 9k wyszło.

A co do penisa to jestem szczęściarzem : P i byłem na tyle głupi żeby dać dowody na to na wykopie xDD