Wpis z mikrobloga

@TechPriest:
byłem z Azjatką, trafiłem wadliwą Wietnamkę z borderline i tak mi poryła łeb, że dochodziłem do siebie dwa lata. Jak to w Wietnamie, niby było spoko fajnie sielanka, aż któregoś dnia nie wiadomo skąd zaczęło we mnie #!$%@?ć wszystkim czym się dało.
Ale jest ich tyle, że na bank można trafić normalną.
  • Odpowiedz
@TechPriest: spoko, najważniejsze to się porozumieć i nie mieć draki z tytułu tego, że np. cała jej rodzina Cie nie akceptuje, bo jesteś z Polski albo nie godzisz się na ich krzywe akcje.
Jak babeczka ogarnia i odnajduje sie w europejskiej kulturze, to gdzie pan widzisz przeszkodę?
  • Odpowiedz
@TechPriest: generalnie ludzie tu piszą o azjatkach, ale żadnych konkretów. Kiedyś byłem nimi niesamowicie zafascynowany... teraz już mi przeszło:). Byłem w stanach, spotykałem się z kilkoma a więc coś o nich skrobnę z własnego punktu widzenia, są plusy i minusy jak wszędzie:
- generalnie wrzucane są tu zdjęcia azjatek, ale tak naprawdę, ultra rzadko są one ładne, w ogromnej większości są po prostu brzydkie, mają krzywe zęby (tam mieć proste zęby
  • Odpowiedz
@Green81:

- bardzo są zapatrzone w Europejczyków / Amerykanów, generalnie w białych. Starają się też upodobnić do Europejek. Pamiętam +33 stopnie na zewnątrz, a one w bluzie bo panicznie nie chciały się opalić. Generalnie, jeśli jesteś biały i masz ~180 cm to już im nogi miękną i się rozpływają.


Ostatni punkt - powielasz brednie, ktore byly juz prostowane tyle razy.

1) Zapatrzone w bialych - moze tak bylo, ale kiedys gdy
  • Odpowiedz
@Green81:

- bardzo są zapatrzone w Europejczyków / Amerykanów, generalnie w białych. Starają się też upodobnić do Europejek. Pamiętam +33 stopnie na zewnątrz, a one w bluzie bo panicznie nie chciały się opalić. Generalnie, jeśli jesteś biały i masz ~180 cm to już im nogi miękną i się rozpływają.

Ostatni punkt - powielasz brednie, ktore byly juz prostowane tyle razy.


@mecenas-z-piaseczna: gosciu, powielam czy nie, mam to w dupie. Mowie
  • Odpowiedz