Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma pomysł dlaczego napuchł mi telefon ? Kilka dni temu pojawił mi się komunikat ze padła bateria i zaproszenie do serwisu. Byłam, ale ze względu na lekka rysę na wyswietlaczu chcieli zaśpiewać dodatkowo 150£ wiec stwierdziłam, ze się zastanowię. Telefon leżał sobie spokojnie na stole, a dzisiaj rano się otworzył:D #telefony #iphone
unicorn_ - Czy ktoś ma pomysł dlaczego napuchł mi telefon ? Kilka dni temu pojawił mi...

źródło: comment_16003345436TKGPwc5LKjchrvjoLR318.jpg

Pobierz
  • 94
Podczas ładowania takiej baterii może wybuchnąć albo przynajmniej się zapalić. Moja dziewczyna też tak miała po wymianie oryginalnej baterii na chiński zamiennik. Ale że oryginał się zesrał tak to nieładnie zrobił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unicorn_: ja takie coś miałem na dwutygodniowym telefonie ze sklepu, fabrycznie zapakowanym. Ale nie będę się znęcał nad firmą bo wymienili mi na nowego.
Byłam, ale ze względu na lekka rysę na wyswietlaczu chcieli zaśpiewać dodatkowo 150£


@unicorn_: Jeszcze nawet Brexit do końca nie doszedł a już nie ma tam ochrony konsumentów?
@unicorn_: od spodu - obok wejścia ładowania masz 2 śrubki. Odkręć je zestawem kupionym w każdym sklepie z telefonami za parę zł. Przyssawką pociągasz za ekran i możesz już spokojnie wyciągnąć baterię. Trzyma się na dwóch taśmach od spodu (mają takie czerwone języki - pociągnij za nie). Baterie do utylizacji czym prędzej bo może zajść nieciekawy proces i zapalić się. Nowa bateria to koszt 40-50zł więc warto ją sobie samemu wymienić