Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma pomysł dlaczego napuchł mi telefon ? Kilka dni temu pojawił mi się komunikat ze padła bateria i zaproszenie do serwisu. Byłam, ale ze względu na lekka rysę na wyswietlaczu chcieli zaśpiewać dodatkowo 150£ wiec stwierdziłam, ze się zastanowię. Telefon leżał sobie spokojnie na stole, a dzisiaj rano się otworzył:D #telefony #iphone
unicorn_ - Czy ktoś ma pomysł dlaczego napuchł mi telefon ? Kilka dni temu pojawił mi...

źródło: comment_16003345436TKGPwc5LKjchrvjoLR318.jpg

Pobierz
  • 94
@unicorn_: Ja w swoim 6s już wymieniłem baterie 3 razy plus glosnik sam, to nic trudnego, na yt masz pełno filmików, wystarczy wykręcić 2 śrubki przy gnieździe od ładowania
@unicorn_: debile śmieszkują, a moim zdaniem puchnie ci bateria i jak się rozszczelni i do litu dostanie się tlen to telefon w najgorszym razie wybuchnie a najlepszym po prostu się zapali...
@Borealny: dobre pytanie - ja oddawałem gdy kupowałem nową - przyjęli w sklepie. To w sumie trochę niebezpieczny odpad więc ostrożnie z nim. Samsung dawał specjalne niepalne torby gdy miał problem z swoim note 7 jak były odsyłane do utylizacji. Może na miejskim wysypisku da się składować coś takiego. W domu nie warto trzymać.
@unicorn_: Teraz to już nic złego się nie stanie. Bateria do wymiany bo spuchła.
Jakieś strasznie marne baterie musza być w tych ajfonach, bo to już nie pierwszy raz słyszę historię o spuchniętej baterii.