Wpis z mikrobloga

A określenia gimb to nie słyszałem od dobrych... nie wiem 8 lat?


@Megawonsz_dziewienc: Jak się przebywa z podobnymi sobie gimbami, to nie jest dziwne że nie będziecie siebie tak nazywać nawzajem. Czasem warto ruszyć głową.
A teraz idź napisać kolejny post że się zesrałeś, czy coś.
@wojna_idei: Gratuluję opanowania przy słuchaniu niektórych wypowiedzi. Szkoda, że nie wyszedł w tej rozmowie jeden temat, który mi słuchając to mocno po głowie chodził. Nacjonalizm zakłada, że dana kultura jest warta zachowywania ze względu na swoje wartości i kulturę, a dalej walczy o to, by ta mogła być zachowana i praktykowana na terenie państwa narodowego. Skoro więc pojawia się założenie, że w tym wypadku polskość i Polacy wychodzą z tej wartościowej
@Wstaw_tu_login: co co? Wiesz w ogóle na czym polegają te koncepcje? Jak naród może być dla ciebie najważniejszy, kiedy jesteś kapitalistą i liczy się dla ciebie tylko robienie pieniędzy? Tak samo jak może być dla ciebie najważniejszy naród, kiedy klękasz przed martwym żydem i zachwycasz się historią innego narodu + słuchasz się w pierwszej kolejności głowy innego państwa (Watykanu)? To nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut_20:

Jak naród może być dla ciebie najważniejszy, kiedy jesteś kapitalistą i liczy się dla ciebie tylko robienie pieniędzy?


Ale sku*wienie logiki, jeśli tylko coś służy narodowi to nie wyklucza się w żaden sposób z nacjonalizmem.

klękasz przed martwym żydem


Ładnie błysnąłeś