Wpis z mikrobloga

@kogut_20: A może jednak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wracając do sedna sprawy: sam wiesz przecież, że obecnie prawdziwych polskich nacjonalistów według podanej przez ciebie definicji w Polsce jest stosunkowo niewielu, i, całkowicie wykluczając z ich grona zarówno wolnorynkowców, jak i co pobożniejszych/pobożnickich, zostanie ich garstka w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy osób! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: ale ty wiesz, że nie ma takiej szansy? Tzn ogólnie jakaś postawa narodowa, już niekoniecznie nacjonalistyczna, nie ma szans na wpływ na cokolwiek? Piszę to z głębokim żalem, ale taka jest prawda. Stoimy na przegranej pozycji, niezależnie jak szeroko będziemy nawiązywać sojusze. Jesteśmy na reducie Ordona, za 30 lat wszyscy o nas zapomną. Narodowcy, nacjonaliści itd. wszyscy będziemy reliktem.
  • Odpowiedz
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: ja jestem, nie widzę tam żadnej incjatywy nacjonalistycznej. Wzorem dla nas powinna być Ukraina, oni prężnie działają. Niestety, w zabetonowanej chrześcijaństwem Polsce, gdzie libki robią raban o jakikolwiek symbol ruchów nacjonalistycznych, nie mamy poparcia społecznego. Bo ludziom się wmawia, że nacjonalizm=nazizm. Co masz na myśli? Kto jest Starą Prawicą?
  • Odpowiedz
Niestety, w zabetonowanej chrześcijaństwem Polsce, gdzie libki robią raban o jakikolwiek symbol ruchów nacjonalistycznych, nie mamy poparcia społecznego.


@kogut_20: No i w tej katolickiej Polsce chrześcijańska "prawica" u władzy jest siłą najskuteczniej ten status quo niszczącą (coraz więcej ludzi 'bezbożnieje', przestaje się bać określać siebie jako niewierzący, a nawet wprost jako "antychrześcijanie"), prawdziwe, niehipokrytyczne libki są wciąż mniejszością w mniejszości (rzecz chyba najbardziej w tym wszystkim smutna), libdemy i liblefty
  • Odpowiedz
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: co do beki z polipoprawności to różnie jest, powiem ci. Generacja netflixa serio wierzy w te bzdury o ciałopozytywności, uciśnieniu BLM, prześladowaniu lgbtqwerty etc. Nie jest tak różowo jak się wszystkim wydaje. Szturmowcy niby spoko, Socjalna Alternatywa też, ale moim zdaniem dalej tego za mało. Do mainstreamu to nie wiem, rozklejali szturmowcy w 3mieście plakaty po czym jeden ziomek poszedł siedzień, a że jego dziewczyna była córką jakiegoś byłego
  • Odpowiedz