Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:03, Środa, 16 września 2020. Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana. Słońce wstało dziś o 06:21. Będzie oświecało nas 12 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 12:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:01. Ciemna noc zapadnie o 20:20, ale gwiazd można wypatrywać od 19:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 37
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry!
@Wieszakinho tak jak piszesz, pół tygodnia w dupie, czyli za nami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Smacznej kawy czy herbaty i pysznego śniadania. Dużo uśmiechu i miłego dnia!
Dzisiaj ode mnie ładna pani, która fajnie gra na instrumencie dętym drewnianym. Na
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @AllGoesWrong @keisezrG @Hansim33 @TullamoreD @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Rudalke

No proszę Państwa, nie mogę odsłuchać Afryki pisząc wam Dzień dobry!

No nic, nie można pozwolić by to humor popsuło. Środa się rozpoczęła, jakieś plany są, musi być dobrze:)
Znajomi przymusili mnie do wyjazdu Sylwestrowego, ale wczoraj wczoraj szef mnie uratował sprowadzając temat do parteru-
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany

Trzymajcie kciuki, dzisiaj jest mam tę rozmowę o pracę pijalni Wedla. Dziwnie trochę! bo już ponad rok nie pracowałam w gastro XD Ciekawe jak się ta rozmowa potoczy, bo wolałabym być na zleceniu wyjątkowo, łatwiej będzie mi później zerwać umowę, jak znajdę coś
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: i reszta. Witajcie Mordeczki! Ostatni taki piękny dzień w tym roku, trzeba iść później na rower :-)

@algus: Przeceniasz mą siłę, moc sprawczą Mordo... A może miałem z
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
Rozmowa była ok, babeczka bardzo spoko i nawet by mnie wzięła, ale... nie będzie ryzykować, że ja za kilka tygodni pójdę gdzie indziej, a potrzebują kogoś na pełen etat do końca roku co najmniej. Na sprzedaż/zmywak/kelnerkę. A ja wolę powiedzieć od razu, jaką mam sytuację, niż z dnia na dzień wypalić "no elo, idę do nowej pracy XD", w środku sezonu jesienno-zimowego. Może to głupie, bo większość na start mnie odrzuci, ale