Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:03, Środa, 16 września 2020. Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana. Słońce wstało dziś o 06:21. Będzie oświecało nas 12 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 12:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:01. Ciemna noc zapadnie o 20:20, ale gwiazd można wypatrywać od 19:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry. Witam serdecznie na półmetku tygodnia. Do weekendu już bliżej niż dalej więc nie przemęczajcie się dziś za bardzo ( )
  • Odpowiedz
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @AllGoesWrong @keisezrG @Hansim33 @TullamoreD @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Rudalke

No proszę Państwa, nie mogę odsłuchać Afryki pisząc wam Dzień dobry!

No nic, nie można pozwolić by to humor popsuło. Środa się rozpoczęła, jakieś plany są, musi być dobrze:)
Znajomi przymusili mnie
  • Odpowiedz
no dzien dobry ja w pracy ehh jeszcze 4 dni pracy ehhh i trzeba powoli zamrazarke i lodowki oprozniac no i jeny zeby to szybko juz zlecialo ale jak narazie leci szybko od poniedzialku no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany

Trzymajcie kciuki, dzisiaj jest mam tę rozmowę o pracę pijalni Wedla. Dziwnie trochę! bo już ponad rok nie pracowałam w gastro XD Ciekawe jak się ta rozmowa potoczy,
  • Odpowiedz
Dzień dobry w chyba ostatni tak ciepły dzień tego roku, pamiętajcie by dobrze go wykorzystać
@omi-omi: Będzie dobrze, pochwal się wynikiem rozmowy i powodzenia!
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Czarnoksieznik_z_Angmaru: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk:
@Wieszakinho: @Hansim33: @Syskiev: i reszta ()

Dzień dobry! Rozpoczynamy leniwie kolejny dzień, powrót do gułagu już za 2 tygodnie. Plan układała chyba osoba niespełna rozumu. Bedę musiał jeździć do wro 2 razy w tygodniu na jedne zajęcia, przecież to jest kpina, 6h będę marnować na sam transport/oczekiwanie na
  • Odpowiedz
Rozmowa była ok, babeczka bardzo spoko i nawet by mnie wzięła, ale... nie będzie ryzykować, że ja za kilka tygodni pójdę gdzie indziej, a potrzebują kogoś na pełen etat do końca roku co najmniej. Na sprzedaż/zmywak/kelnerkę. A ja wolę powiedzieć od razu, jaką mam sytuację, niż z dnia na dzień wypalić "no elo, idę do nowej pracy XD", w środku sezonu jesienno-zimowego. Może to głupie, bo większość na start mnie odrzuci, ale
  • Odpowiedz
@omi-omi: Podzielam zdanie niebieskiego, ile historii słyszałem, że pracodawca potrzebował człowieka na 3 miesiące i potem mówił Adios, a snuł w rozmowie kwalifikacyjnej plany na lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz