Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:03, Środa, 16 września 2020. Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana. Słońce wstało dziś o 06:21. Będzie oświecało nas 12 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 12:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:01. Ciemna noc zapadnie o 20:20, ale gwiazd można wypatrywać od 19:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomTailor100: a weź idź, właśnie podliczyłam ile cv wysłałam już, głównie na chemika/technologa/kontrolę jakości/laboranta/analityka - po 40 przestałam liczyć () teraz nie wiem, czy ja faktycznie jestem do d--y, czy mam pecha, czy faktycznie zostanie mi tylko praca byle jaka, byle gdzie, byle tylko mieć za co jeść, a ja tak nie chce (,)
  • Odpowiedz
@omi-omi: podzielam zdanie niebieskiego i @TomTailor100.

raz tak zrobiłam I już nigdy więcej.
Wyłożyłam karty na stół (klepanie faktur) , odrzucili.... mnie nastała korona i bujałam się totalnie bez niczego pół roku :(
Liczy się tu i teraz. Chyba, że masz dobry
  • Odpowiedz
@TomTailor100: wnioski mam takie, że 5 lat studiów, 4 lata w kole naukowym, wszystkie te rzeczy, które robiłam dodatkowo, poszły psu w dupe, bo widocznie nie jestem aż tak dobra/lepsza i mogę się pożegnać z ambicjami, a przywitać z kasą w Lidlu

moja kumpela przeżyła załamanie nerwowe w pracy, której nienawidziła, poniżej swoich kwalifikacji, na taśmie
druga tak samo, nabawiła się migreny w pracy w biedrze
obie też po "przyszłościowych",
  • Odpowiedz
@omi-omi: no nie ma szans żebyś skończyła w biedrze czy innym Lidlu. Kluczem do zabawy jest cierpliwość i walka z dołowanie się.
Takie dramaty już ten tagwidział ale każdemu się poszczęściło prędzej czy później :) jesteśmy tu z Tobą bez względu co w trawie piszczy:)
  • Odpowiedz
@omi-omi: pani, tak nie można, warto walczyć o swoje do usranej (oby nie!) śmierci. A nie, że studia psu w dubge i teraz tylko lidl. Tym bardziej, jak po studiach można coś sensownego robić (ja tego o swoich do końca powiedzieć nie mogę xD).

Kolejny dzień urlopu. Woda dziś zimniejsza, jak wczoraj, syn wyjątkowo znacznie bardziej marudny (nie sądziłem, że się da, ale noooo, dziś była próba sił na wymuszanie
  • Odpowiedz
@omi-omi: na priv ci coś podeślę, możliwe że znajdziesz ofertę na którą jeszcze nie wysyłalaś.

@Sikorka2017: @TomTailor100: w tygodniu czy week? Bo jak week to tylko piątek. Od poniedziałku mam urlop w jednej firmie i chodzę w kratkę do drugiej, wtorek-środa mogę. Dobrze, że nie ten tydzień bo chodzę na 6 i idę spać z kurami xD
  • Odpowiedz
@omi-omi: Wiesz co jest wspaniałe w życiu? Dzisiejsze problemy za jakiś czas nie będą problemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Np. Kiedyś w domu nie trzymałem alkoholu, a dzisiaj? Dzisiaj to ja jestem alkoholem xD Dobra był to zły przykład, ale wierzę, że zrozumiałaś
@buczubuczu: odpoczywaj i nie przejmuj się jutrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wejszlo mi obojętne byle nie
  • Odpowiedz