Wpis z mikrobloga

@Darksed: @Kasahara: no racja, te dwie ostatnie foty to sylwetki podobne do kury. I pewnie brali koks

Moze jeszcze byc tak ze kura trenowal specjalnie pod hipertrofie (wybieralvte cwiczenia z odpowiednik przedzialem powtorzen) - w zawodowej gimnastyce hipertrofia jednak a pierwszym miejscy nie jest.

No nie wiem, ciezko powiedziec. Moze rzeczywiscie jednak sie kluje
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Jakby kalistenika była optymalna do hipertrofii to cześciej byś widział kulturystów robiących pompki xD Na pierwszym miejscu nie jest ale jest koniecznym GPP żeby móc trenować na takim poziomie, iron cross jednak wymaga ogromnej siły, tak samo u ciężarowców hipertrofia nie jest na pierwszym miejscu ale i tak robią tonę akcesoriów w przedziale hipertroficznym czyli w sumie w przedziale 3-35 xD
  • Odpowiedz
Jal maja wygladac ludzie po sumiennym 6 czy 7 letnim treningu kalistenicznym?


@In_thrust_we_trust: zobacz sobie kolego sylwetki gimnastyków w zawodowym sporcie, gdzie dodatkowo zapewne odchodzi jakieś koksowanie na wyższym levelu.
Generalnie, żeby uwierzyć, że sylwetka kury jest wynikiem tylko i wyłącznie gibania się na drążku, to trzeba mieć naprawdę niewielkie pojęcie o jakimkolwiek treningu.
  • Odpowiedz
@biamiVajs:

https://www.openpowerlifting.org/rankings/all-poland/by-total

Według dostępnych danych 100 osób w polsce zrobiło 700 totala na zawodach. Pewnie 1/4 nie startuje już, a 1/8 mieszka za granicą jak Chrząszcz. Więcej mówić nie trzeba, bo nagle sie okazuje, że nawet jeśli ktoś nie startuje to nie mamy setki osób robiących +700 xD więc szansa spotkania kogoś na siłce co robi 275/150/275 jest epicko mała. A co dopiero 800+ xD
  • Odpowiedz
@vostok:
Ok, racja z tymi zawodnikami. Chociaz moze sterydy ktore biora tez nie wolywaja na hipertrofie a bardziej aspekty pozadane w ich konlurencji bardziej? Nie wiem tak dywaguje

A co w sylwwtce kury uwazasz za elemwnt nienaturalny? Dociecie, separacja miesni? Czy duza masa miesni? To ostatnie chyba bym odrzucil bo on wazy 70 kg przy 180
  • Odpowiedz
@Darksed: warto zaznaczyć, zę u nas chłopaki taką formę mają 365 dni w roku i to jeżdząc po świecie, vlogując, czasem ćwicząc czasem nie. Ja np. jestem cienki taki bolek, że naturalnie po 7 dniach peaku już lepiej abym nie robił zdjęć w kolejnych dniach po zdjęć bo wstyd (,) no nic tylko podziwiać!
  • Odpowiedz
Kura ma z 175 cm wzrostu i około 75 kg wagi. Poza tym on do tej formy doszedł trenując freestyle i od czasu do czasu robił typowo bazę. Pod sylwetkę zaczął ćwiczyć dopiero ~ 2 lata temu. Ciężko w jego naturalność uwierzyć.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust:

Do zrobienia jest wszystko ¯\_(ツ)_/¯ jednak nie da się wydać na nikim werdyktu. Po 10 latach można wyglądać jak gówno, nawet ok się przykładając. Jak i po 4-5 latach b.dobrze lecąc w #!$%@?. Równie dobrze można bić 1 g trenu i wyglądac #!$%@?
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust Jeśli chodzi o Hama, to jak najbardziej jest naturalny. Byłem u niego na indywidualnych warsztatach i gość straszną wagę przykłada do techniki i czucia mięśni. Tu nie ma mowy o żadnych sterydach. Poza tym na wyjebce podchodzi do diety. Je to na co ma tylko ochotę i nie martwi się kaloriami. Jego podejście jest takie, że ludzie zbyt dużą uwagę poświęcają jakimś mało istotnym rzeczą, a za mało trenowaniu.
  • Odpowiedz