Wpis z mikrobloga

Jak radziliście sobie po rozstaniu? Ja jestem już 5 miesięcy po zakończeniu związku (z inicjatywy różowego) i nadal się nie pozbierałem. Ona już kogoś ma od 3 miesięcy i zapomniała o mnie na pewno, jak coś to nie mamy kontaktu, nie podglądam jej na socialach, wszędzie poblokowałem. Nie umiem sobie poradzić z myślami, które mnie nachodzą jak patrzę w przyszłość, nie umiem sobie wyobrazić, że to wszystko będzie się działo bez niej. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, chodzę na terapię, łykam antydepresanty, ale nadal słabo idzie. Kochałem chyba za mocno, bo naprawdę sobie nie radzę i wiem, że wszystkie moje złe myśli by odeszły w niepamięć gdyby tylko mnie przytuliła i dała buziaka. Była moją pierwszą i prawdopodobnie ostatnią. Nie mam pojęcia co robić, nie umiem sobie znaleźć miejsca ani na niczym się skupić, mam poczucie braku sensu i jakiegoś celu w życiu, bo chciałem iść przez życie z nią już do końca.
#zwiazki #pytanie #przegryw #rozstanie #rozowepaski #rozowypasek
  • 27
@Stulejman_Beznadziejny: Polecam przestać być ciotą i się pozbierać bo ona ma już dawno na ciebie #!$%@? i najprawdopodobniej gdyby teraz się dowiedziała, że za nią tęsknisz to by cię jeszcze wyśmiała xD
Najbardziej prymitywny sposób na "zapomnienie" to zajęcie czymś głowy - znajdź sobie nowe hobby, może jakiś sport. Rzeczywistość #!$%@?ę się tym, że ma na ciebie #!$%@? i na to że istniejesz, więc lepiej zacznij nadążać i żyj w tym
ogólnie beka bo studiowałem psychologię i wiele mechanizmów znam w teorii dość dobrze


@Stulejman_Beznadziejny:
To jest najgorsze, kiedy wiesz dokładnie że się poparzysz jak dotkniesz a i tak nie możesz się powstrzymać. Ogólnie polecałbym zająć czymś głowę ale to dobrze wygląda na papierze, musisz to jakoś przetrawić i tyle.

Chociaż co ja #!$%@?, sam jestem może nie tyle po rozstaniu a po niepełnym poznaniu (nie spotkaliśmy się) a nie mogę o
@Stulejman_Beznadziejny: Popracuj nad tym. Wyciągnij plusy z tego, że już jesteś sam. Masz teraz przed sobą setki możliwości, wcześniej inwestowałeś czas i pieniądze w swoją dziewczynę i możemy sobie raczej otwarcie powiedzieć, że ta inwestycja nie była trafna bo ostatecznie zostałeś z #!$%@? w dupie. Teraz zmień taktykę i zrób najlepszą możliwą inwestycję - w samego siebie, dokształcaj się i rozwijaj. Związki w dzisiejszych czasach na prawdę są mało wartę, a
@Stulejman_Beznadziejny: Tu działa tylko pewna forma zemsty. Zacząłem doskonalić się na różnych płaszczyznach, aby przewyższyć oskarków, na których zostałem wymieniony. Miej pewność, że twoja ex nadal cię obserwuje z nadzieją, że nie podniesiesz się po swojej porażce, a wierz mi nic jej bardziej nie zapiecze niż informacja, że zmieniłeś się w kozaka i znalazłeś sobie ładniejszą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Stulejman_Beznadziejny: to bardzo częste w przypadku pierwszych związków. Ona wydawała Ci się wyjątkowa, bo nigdy z żadną inną nic takiego nie przeżywałeś i dlatego trudno Ci sobie wyobrazić, że mógłbyś. W rzeczywistości tak samo piękne chwile, a kto wie czy nie lepsze możesz przeżywać z innymi, więc wiem że łatwo powiedzieć, ale nie traktuj Jej jak wyjątkowej kobiety, tylko jednej z wielu fajnych i szukaj kolejnej ;)