Wpis z mikrobloga

  • 965
Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrałem najpiękniejsze auto jakie znam - #peugeot 508. Zdecydowanie #chwalesie i #wygryw bo pamiętam czasy szukania 10gr żeby było na chleb. Pamiętam czasy chodzenia z buta na uczelnię bo nie miałem na bilet. A teraz, jakieś 12 lat później, dzięki pracy i zaangażowaniu w nią odbieram piękne #auto z salonu!;) #motoryzacja
koters - Mirki, Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj spełniłem marzenie i odebrał...

źródło: comment_15999258106DFiAkBPe4c4FbQxNRlXEr.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koters: Moim zdaniem z designem tego auta odwalili absolutny majstersztyk, gratki Mirku, szerokości!

Jak to teraz wygląda z awaryjnością Peugeouta?
Wykończenie wnętrza jest bardziej eko czy gdzieś pomiędzy eko a premium?
Jaki motuuurrr?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lemonic długo już jeździsz? Jakie spalanie Ci wychodzi? Mi te 3 dni to pokazuje 10l ale trochę się bawię i dynamicznie mocni jeżdżę.
Kojarzysz czy jest opcja ściemniania zegarów w nocy?
I jeszcze - w trybach wyświetlania zegarów jest osobisty, jakoś można modyfikować dane wyświetlane?
  • Odpowiedz
@koters: Szczerze gratuluję, to jest bardzo dobrze zaprojektowany samochód z pięknym wnętrzem i wybitną linią tylnych lamp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A moje marzenie ma 20 lat i obecnie jest na leczeniu u blacharza a następnie zaplanowany na grudzień do mechanika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz