Wpis z mikrobloga

Russel w wywiadzie:

- To dość bolesne, że 50 procent komentarzy pod moimi wpisami okazuje się hejtem ze strony polskich kibiców. Drugie 50 procent to z kolei wyrazy wsparcia moich fanów.


Czasem mi wstyd że pochodzę z tego kraju. Jeszcze bym rozumiał Ocona hejtować bo to co odwala czasami na torze to jakaś patologia ale ten cały George wydaje się całkiem sympatyczny.
Rozumiem frustrację zwiazane z Kubicą ale bez przesady wchodzić na profil Brytyjczyka i go tam wyzywać bo walczy o swoje.

#f1
źródło: comment_1599749064IU669ULX3IfSrJAi8xZGgc.jpg
  • 10
@korporacion: Ta walczy o swoje, szczególnie ostatnio z Hamiltonem. Jakby mu pozwolili z bolidu wyjść to by czerwony dywan rozłożył.
Nie twierdzę, że nie jest sympatyczny, bo na stremach z innymi kierowcami wydawał się spoko gościem. Ale no takie zachowania + to co robi Williams (choćby ściąganie Latifiego do alei kilka kółek przed końcem bo nie daj buk wyżej od największego talentu będzie), to ciężko gościa lubić, mimo, że to co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: typowe p0lactwo. Jak Kubica jeździł z innymi to też robili syf na forach te 14 lat temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Heidfelda, Vettela i Pietrowa też mieszali z błotem. A później przerzucili się na samego Kubicę, jak już nie było kogo obrażać.
@korporacion: to jest przypał. Z drugiej strony

- Gdy w 2007 roku wyjeżdżałem do Dortmundu, to nie było dobrego zdania o Polakach. Mówiło się o nas, że kradniemy, pracujemy na budowie, itd. - powiedział. - Mocno mnie to bolało.


kijem Wisły nie zawrócisz. Wiekszosc ludzi to parapety