Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
164 680 - 450 = 164 230

Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - Akcja terenowa przy PKP IC Poznań
Grupa krwi - 0 RhD+
Prywatny licznik - 23 600ml
Odznaczenia - ZHDK I, II, III st.

Kilka słów celem podsumowania się należy. Łącznie przybyło 35 osób w celu oddania krwi, niestety 8 z nich nie przeszło kwalifikacji (i to nie były wykopki tylko mój sąsiad, 4 znajomych... no dobra jeden wykopek @Monetkouer co zapomniał zaświadczenia, a jechał ponad 400km do nas (,) i ktos jeszcze - nie pamiętam)

Krew oddało 27 osób co daje nam wynik 12,15 litra. Jak na pierwszą zbiórkę, którą organizowałem cieszę się z tego rezultatu (ʘʘ)
Zainteresowanie lokomotywą było spore, mam nadzieję, że doświadczenia z tego wydarzenia zapadną uczestnikom na lata. Jeśli coś ze strony organizacyjnej było nie tak - przepraszam. Do zgarnięcia były też bidony z filtrem Dafi, skarpetki kolejowe od IC oraz długopisy.

Mnie dawno w autobusie nie było, bo ponad 6 lat, więc też fajne uczucie "świeżości" jeśli chodzi o inne otoczenie podczas donacji. Dostalem wiele pochwał i gratulacji co bardzo motywuje, dziękuję za wszystkie. Na pewno będzie to kołem zamachowym na następne akcje, które od nowego roku będę organizował na terenie całej Polski. Domykamy budżety z IC, dogadujemy się o lokomotywę i możemy działać. Kampania informacyjna na pewno ruszy wcześniej niż w przypadku tej akcji.


W komentarzu kilka zdjęć z akcji. Do zobaczenia! ()
#barylkakrwi #chwalesie x 100 #pokazmorde w maseczce #czujedobrzeczlowiek #pomagajzwykopem #krwiodawstwo #poznan #atencyjnymaszynista #krew #zhdk #pkp #intercity #kolej #pociagi
Pociongowy - 164 680 - 450 = 164 230

Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - A...

źródło: comment_15997462459lh0F1WYWdoHTjCf4tkxZh.jpg

Pobierz
  • 50