Wpis z mikrobloga

@Popularny_mis: miałem Lagunę II i pomimo jej wad było to najlepiej wyposażone auto jakie miałem. Do tego 135KM przy jej masie dawało naprawdę fajne możliwości (jak na moje oczekiwania). Teraz jeżdżę nudnym, trochę większym i prawie bezawaryjnym 1.6 109KM i za każdym razem jak chce przyspieszyć wracam myślami do mojej królowej lawet.
@Tata_Dealera miałem kiedyś żelazko w 1.6. Zjezdzilem nią cała Skandynawie i nigdy nie miałem problemów, później dałem ją bratu i przy 300k przebiegu pozbył się za jakieś 5k. Ogólnie szukałem megane 3gt ale się trafiła Laguna i taka kupiłem, bo mi się kiedyś spodobała jak jeszcze Waldek moto doradca taka jeździł, a moja się trafiła z niecałym 63k przebiegu.
@papaj_21_37 nie ma jakiejś wielkiej różnicy, po pierwszych kilometrach się idzie przyzwyczaić w zakrętach trochę pomaga, samochód jest bardzo sztywno zestawiony jak na Francuza. Fajne ksenony skrętne, słaba trakcja jak to na przód napęd ogólnie przyjemne do jazdy.
@papaj_21_37 Waldek moto doradca miał taką z ponad 200k i robił recenzje. Silniki są podobno pancerne, jedne z ostatnich z pośrednim wtryskiem chociaż lubią paliwo(ok 12-12.5 średnio) sterownik 4control może paść ale jest tani. Ogólnie l3 uchodziła mało awaryjna, więc się na nią zdecydowałem.