Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka lat temu jak się bawiłem w badoo to tragedii nie było, no ale czasy pewnie się zmieniły.

@Cesarz_Nieruhato: Na pewno zobaczysz, że ubyło świń, a przybyło bydła...

Ja nie usuwam, choć wiarę w kobiety generalnie straciłem, bo raz na jakiś czas zdarza się coś fajnego. Np. ostatnio zmatchowało mnie z dziewczyną (solidne 8/10), którą znałem z innego miejsca (sport). Nie nastawiam się, że będzie z tego związek, ale
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato:

- nie musi wiedzieć, że nie masz życia i znajomych.
- 174 cm to nie jest najgorszy wzrost. większości dziewczyn poniżej 170 cm, nie będzie to przeszkadzało.
- jeśli mieszkasz w dużym mieście, to również brak prawka nie sprawia że jesteś gorszy. wiadomo, mając samochód możesz wybrać bardziej ciekawsze formy spędzania czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- jeśli masz zadbane i białe zęby,
  • Odpowiedz
Dodam do tego co napisał @Pilaf , że jak chcesz dynamiczne zdjęcie to wystarczy zrobić fotkę jak biegasz/jesteś w ruchu albo po prostu poza biegacka + efekt rozmycia tła
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: to co piszesz w komciach brzmi, jakbyś był typem, który jak już go #!$%@? to marudzi tylko w czasie rozmowy i smęci. Jeśli tak jest to sobie daruj.
Zdjęcia nie muszą być dynamiczne. Dobrze, żeby były w miarę dobrej jakości, ostre, kolorowe. Dojeb wzmocnienia kolorów w aparacie w telefonie. Foto z jakimś uśmiechem, albo "ciekawym" spojrzeniem, z odległości ręki. Żeby nie jakieś z legitymacji albo jak creepy albo stare
  • Odpowiedz